Image by Andry Richardson from Pixabay.com

Každý z nás si vyžaduje inú dávku pozornosti. Kým niekto potrebuje byť s partnerom 24 hodín denne, inému stačí trikrát do týždňa.

V tom, ako veľmi dokážeme byť závislí na svojom partnerovi hrá dôležitú rolu viacero faktorov. Pocit osamelosti, emocionálne nastavenie, to ako sa nám aktuálne darí, to ako veľmi milujeme partnera a v neposlednom rade aj to, v akom znamení zverokruhu sme sa narodili. Pretože každé jedno znamenie má svoje špecifické osobnostné črty. Dnes ti preto prinášame článok, v ktorom sa dozvieš, ktoré znamenia sú na iných najviac závislé.

1. Škorpión

Prekvapenie? Ani nie. Aj keď má škorpión množstvo skrytých stránok, ak sa rozhodne niekoho vpustiť do svojho života, je na ňom závislý. Potrebuje o ňom vedieť všetko, a to aj v tom prípade, že on svoje vlastné tajomstvá nezdieľa. Škorpión je veľmi afektívne znamenie, ktoré keď sa raz zaľúbi, potrebuje 100 % pozornosť.

zdroj: Image by adamkontor from Pixabay.com

2. Lev

Hneď na druhom mieste skončil lev, ktorý je extrémne rodinne založený. Má svoje zásady, je trpezlivý, no zároveň od svojej polovičky vyžaduje, aby do vzťahu dávala všetko. Rovnako ako aj on. Síce občas trošku egocentrický, no vždy s dobrým úmyslom a preto, aby si jeho partnerka nestihla všimnúť iného chlapa.

3. Býk

Nekonečne tvrdohlavý a dosť konzervatívny býk stojaci nohami pevne na zemi vždy vie, pre čo sa rozhodol. Ak sa rozhodol byť vo vzťahu, tak je tomu na sto percent oddaný a to isté očakáva aj od svojej partnerky. O vzťahu musí vo väčšej miere rozhodovať práve a je ťažké s ním robiť akékoľvek kompromisy. Svojho partnera totiž rád vlastní.

4. Baran

Mohlo by sa zdať, že vášnivý baran je tak trošku prelietavý. A možno na tom aj niečo pravdy bude. Od svojej partnerky však očakáva, že bude mať oči len pre neho. Vždy príde s nápadom, do ktorého zahrnie aj svoju polovičku, bez toho, aby sa jej predom pýtal na názor.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating