„Moja ex manželka.“

Naše chute sa rokmi menia a to, že si kedysi neznášal zelené olivy a dnes sa nimi ideš zadrhnúť, je toho jasným dôkazom. Okrem jedla sa však líšia naše preferencie aj v iných sférach, napríklad tej vzťahovej. To, čo sme v mladosti považovali za atraktívne, nám rokmi začína pripadať… nuž všetko, len nie atraktívne.

Platí to ako pre ženy, tak aj pre mužov. V dnešnom článku však nežnejšie pohlavie posunieme na vedľajšiu koľaj a budeme sa venovať pánom. Čo oni v mladosti považovali za ideál príťažlivosti, no teraz nad tým ohrnú nos?

1. Kedysi sa mi páčili dievčatá, ktoré o mňa absolútne nemali záujem. Dnes sa mi páčia skôr také, ktoré majú.

2. Keď chce poznať môj názor úplne na všetko. V dvadsiatke je to super pocit, ale keď máš tridsať, dve deti a hypotéku na krku, to posledné, čo potrebuješ, je dvesto otázok na tému „ako si nájsť schopného zubára“.

3. Neviem prečo, no keď som bol mladší, šialene sa mi páčili také tie drobné zapletané copíky. Zhruba také, aké mala Monica zo seriálu Priatelia v epizóde „The One in Barbados“, až na to, že ona ich tam mala plnú hlavu. Mne sa páčil tak jeden, možno dva.

zdroj: unsplash.com

4. Moja ex manželka.

5. Dievčatá na jednu noc. Niežeby prestali byť atraktívne, to zdravý chlap s očami nemôže povedať, no jednoducho nespadajú do kategórie „vzťahový materiál“, na ktorú sa posledné roky orientujem.

6. Keď má nevyčerpateľné množstvo energie a očakáva to aj od druhých. Nechápte ma zle, nestal sa zo mňa rokmi chronický povaľač a rád trávim svoj čas aktívne. No žiť po boku niekoho, kto je naspeedovaný ako Duracell zajačik odkedy rozčapí oči, až dokiaľ nejde spať, je v tomto veku strašne vyčerpávajúce.

7. Párty žienky, ktoré lipnú na pope a sociálnych médiách. Kedysi by som nad tou čajkou, čo capla prdel na Instagram pre lajky, slintal celý večer (a možno aj čosi iné). Teraz len nechápavo krútim hlavou.

Zdroj: Acomocus / Reddit 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.