Instagram/lela_ceterova_official

1. decembra sa z playmate Lely Ceterovej stala dvojnásobná mama. Svojmu snúbencovi Karlosovi Vémolovi porodila synčeka, ktorého pomenovali hviezdnym menom Rocky. Pôrod bol plánovaný, keďže išlo o cisársky rez, no sprevádzali ho aj komplikácie.

Počas predoperačných vyšetrení boli zistené pozitívne výsledky na Covid-19 Lele aj Karlosovi, takže nemohol byť pri pôrode. Napokon však všetko dobre dopadlo a mamička sa na svojom Instagrame po niekoľkých hodinách prihovorila fanúšikom, aby im prezradila, aký bol ten deň pre ňu špeciálny.

Momentálne je už rodinka pekne spolu doma a pokope. Obľúbená influencerka pridala fotku len v spodnej bielizni, aby ukázala svoju postavu. Vyzerá výborne, no aj napriek tomu jej ostalo zopár kíl, ktoré by ešte chcela zhodiť, aby sa dostala na svoju pôvodnú váhu pred pôrodom. Zároveň však napísala, že kvôli týmto kilám sa ženy vôbec nemusia hanbiť, pretože sú dôkazom, že dokázali niečo výnimočné.

zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

„Mamičky, nezabúdajme, že naše telo dokázalo úžasnú vec. Odnosilo a porodilo dieťa. Všetky kilá v tehotenstve boli krásne a patrili do toho najkrajšieho obdobia ženy. Nemôžu sa len tak stratiť behom niekoľkých dní či týždňov. Mne pomohla príroda…asi dobré gény po mojej mamine,“ prezradila v úvode Lela.

Pred pôrodom som mala 68 kg a dnes po uplynutí 9 dní od môjho pôrodu som na váhe zbadala úbytok -8 kg. Ešte mi chýba – 5 kg a budem na svojej pôvodnej váhe. Žiaľ, tých zvyšných 5 kg pôjde už dole ťažšie a hlavne nie rýchlo. Ak si myslíte, že držím nejakú diétu, tak ste na omyle. Jem všetko a aj mlsám. Potrebujem predsa kalorický príjem na energiu a prebdené noci.“

„Tak isto po cisárskom reze nebudem môcť začať tak rýchlo cvičiť, ale záleží mi v prvom rade na mojom zdraví. Predsa mám už 2 deti. Zatiaľ mám opuch na jazve…treba ešte čas, kým to všetko odpuchne. Ako som už spomínala, ja som sa nikdy v tehotenstve neprejedala. Jedla som normálne a dopriala si všetko, na čo som mala chuť. Majte sa v láske a neubližujte si zbytočne. A ak sa vám nedarí aj po mesiacoch zhodiť nadbytočné kilá nezúfajte,“ odkázala mamička dcérky Lili a synčeka Rockyho svojim fanúšikom.

Viac fotiek Lely po pôrode nájdeš v jej príspevku.

Samozrejme, že sa hneď objavili aj negatívne komentáre, podľa ktorých Lela sťahuje brucho a je neúprimná. Sama napísala, že to nie je pravda a nemusí sa na nič hrať. Oveľa viac komentárov bolo tých pozitívnych, ktorí jej postavu pochválili. Niektoré ženy dokonca prezradili, že také pekné telo nemali ani pred pôrodom, nieto ešte po ňom.

Najdôležitejšie je, aby boli všetci v poriadku a zdraví. Na postave a chudnutí popôrodných kíl sa predsa dá pracovať aj potom. Súhlasíš s tým aj ty?

Stretnutie Lely a Karlosa po pôrode bolo naozaj emotívne

Takto vyzerala Lela pred pôrodom

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News