Pexels/Yaroslav

Amorov šíp si nevyberá. Keď zasiahne, je jedno, aká budúcnosť ťa s ním čaká, aj tak horíš láskou. Sú prípady, kedy sú dvaja pre seba stvorení, no sú aj také, ktoré sú viac na škodu. Čo tým myslíme? No napríklad to, že ak sa zahľadíš do partnera, teda muža, pri ktorom môžeš mať aj zlatú hviezdu na čele, ale stále budeš v jeho očiach nedocenená a bude ti to patrične dávať aj najavo. Sú muži, ktorí sa narodili v takom znamení zverokruhu, ktoré má k tomu predispozície. Ak si zvedavá o aké ide, čítaj ďalej a zbystri pri nich pozornosť!

Škorpión

Tento zoznam znamení kľudne môžeme otvoriť so Škorpiónom. Okrem toho, že sa radí medzi jedno z najpesimistickejších znamení zverokruhu vôbec, svojej polovičke tiež veľmi nedáva najavo svoju prechovávanú lásku voči nej. Rýchlo mení nálady a jeho drahá môže mať mnohokrát pocit, že už nevie na čom je. Je zložité ulahodiť tomuto znameniu. Má rád kontrolu a najradšej by všetko riadil. Taktiež rád vyvoláva konflikty.

Rak

Aj Rak je na tom veľmi podobne ako Škorpión. Spočiatku je toto znamenie zverokruhu naozaj úžasné vo vzťahu. Čas ale ukáže, že dokonalá idylka vyprchala a realite sa vyhnúť nedá. Ak vyvolá polovička konflikt, nečakaj, že by bol práve Rak ten, kto by celú situáciu ukľudnil. A v podstate je jedno, prečo vôbec hádka začala. Viacmenej si na ľuďoch skôr všíma negatíva ako pozitíva. Preto je s ním život o čosi zložitejší. Partner Raka by mal byť rozhodne silnej povahy a najmä trpezlivý.

Kozorožec

Toto znamenie je opisované ako veľmi chladné. Pôsobí uzamknuto a ľudí si nepripúšťa veľmi k telu, čo ho radí medzi menej obľúbené znamenia. Jeho polovička sa môže aj pretrhnúť od toho, aby ho uspokojila po všetkých stránkach, stále však bude mať pocit, že niečo nie je tak, akoby malo byť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy