Pravda niekedy bolí, a nie každý ju je pripravený počuť otvorene. Od nasledujúcich znamení však žiadne lži nečakaj. Platí pre nich: „Čo na srdci, to na jazyku.“ A tak si môžeš byť istá, že ak ti niečo hovoria, tak to tak v skutočnosti aj myslia.

Strelec – povedia nahlas to, čo si myslí každý

Ak si sa ocitla v situácii, kedy ste si všetci niečo mysleli, no odvahu na to, povedať to nahlas dostal len jeden z vás, môžeš si byť istá, že to bol strelec. A vôbec mu nevadilo, že sa potom každý cítil trápne. On nie. Jednoducho má potrebu hovoriť presne to, čo si ľudia myslia. A väčšinou to vystihne úplne presne.

Baran – povie prvú vec, ktorá ho napadne

Baran nemá žiaden filter, cez ktorý by najprv prešli jeho myšlienky. Jednoducho povie to prvé, čo ho napadne. Podobne sa správajú aj deti. Jeho úprimnosť je občas brutálna, pretože mu chýba akési uvedomenie, že niektoré veci môžu ostatných raniť. Ak ťa pochváli, môžeš s určitosťou vedieť, že to myslíš úprimne. Ak ti kritizuje, ver, že na tom niečo pravdy bude.

Panna – sú známe vďaka drsnej kritike

Panna je rodený perfekcionista a nikdy neprestane hľadať v ľuďoch aj tie najmenšie chyby. Keďže jej záleží na tom, aby bolo všetko dokonalé, musí ich pomenovať a snažiť sa ich napraviť. Ak sa im niečo nezdá, nedokážu to v sebe udržať. No nemysli si, že panny to myslia zle. Ich kritika prichádza z úprimnej vôle a snahy o to, aby bolo všetko, čo najlepšie. Takže ak ti nabudúce kamarátka, v znamení panny povie, že tie topánky vyzerajú otrasne, ver, že je to pravda.

 

zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.