Neviem čím to bolo, či to bol spôsob, akým si ma rozosmial a to ma vtiahlo bližšie k tomu, aby som ťa milovala alebo to bol spôsob, akým som sa s tebou cítila bezpečne, aj keď si robil hlúpe veci. Neviem, možno to bolo aj tým, ako si ma v noci držal okolo pásu. Bol tu aj ten pocit, že som vedela, že ak budem potrebovať s niekým hovoriť, budeš tu vždy. A ty si mi dal nádej, že ak to aj nebude dobré a bude to zlé, bude to nakoniec v poriadku. Od teba aj tá maličkosť, ako objatie, bola vzácnosť.

Existuje veľa vecí, ktoré neviem, a je tu aj jedna veľká vec, v ktorej si nie som skutočne istá. Preto ti ju nehovorím osobne z očí do očí, ale píšem. Neviem prečo som taká, ale je mi to ľúto. Nechcem, aby si si myslel, že ťa nemám rada alebo že o teba nemám záujem, pretože mám a veľký.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: thoughtcatalog.com

Možno ti to nedokážem povedať aj preto, pretože ak by sme spolu tvorili pár, máme toľko spoločných a zvláštnych spomienok, že by nám dvom nikto nerozumel. Ale udivuje ma to, že si neviem predstaviť môj život bez teba. Jednoducho si asi musel prísť, nech sa deje, čo sa deje, pretože by sme boli obidvaja stratení.

No predovšetkým si neviem predstaviť, že by som ťa nemilovala tak veľmi, ako ťa milujem teraz. Ten jeden večer, kedy si ma zobral von, vo mne obrátil všetky moje pocity a celé moje zmýšľanie o tebe. Dovtedy som si teba a mňa vôbec nevedela predstaviť inak, ako najlepších kamarátov, avšak čo som sa vrátila v ten večer domov, premýšľam o vzťahu s tebou stále viac a viac.

Možno príde raz čas, kedy ti poviem všetky tieto pocity, ktoré v sebe mám, ale neviem, kedy to bude. Len vedz, že dúfam, že príde ten deň, kedy budem pripravená.

Dúfam, že keď príde ten deň, budeš sa cítiť rovnako, moje city opätuješ a bude to správne.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.