Partia priateľov na pláži
Unsplash/Ball Park Brand

Sú len 2 typy žien – tie, ktoré zbystria zrak, keď sa k ich partnerovi čo i len pohľadom priblíži iná, alebo tie, ktoré majú v sebe minimálnu dávku žiarlivosti, aj keď je ich chlap v obklopení žien neustále. A čo je horšie? Ak si ten prvý typ ženy a tvoj chlap je ten z druhého príkladu. Muž, ktorý má veľa kamarátok, ktorým musíš ukázať, že na prvom mieste si ty. Pochopiť však musíš niečo iné.

Začala si nový vzťah. Všetko sa zdá byť skvelé až do momentu, kedy spoznáš jeho okruh najbližších. Tešíš sa, že ťa berie do partie, no keď zistíš, že ju tvoria väčšinou ženy, začneš mať pochybnosti. Aj keď vieš, že sú to „len“ kamarátky, ich dobré vzájomné vzťahy ťa zneistejú. Len máloktorá z nás sa s tým naozaj vyrovná.

Veľa kamarátok = väčšia šanca na neveru?

Hovorí sa, že muži a ženy nedokážu byť iba priateľmi. Že medzi nimi vždy vznikne niečo viac. Veľakrát to však ostane ich tajomstvom, či dokonca tajomstvom len jedného z nich. Buď sa tak už stalo alebo to ešte len príde. Avšak, každá výnimka potvrdzuje pravidlo. Najmä, ak ide o ľudí, ktorí sú v priateľskom kontakte už dlhé roky. Vtedy musíš pochopiť, že ty si v skupine tá nová. Snaha zničiť ich vzťahy je tak zbytočná.

Nesnaž sa ich oddeliť, nesnaž sa v každom momente dokazovať, že on patrí tebe. Najlepšie, čo môžeš urobiť, je do ich skupiny zapadnúť a spoznať ich viac. Žiaden muž nezahodí svoj život kvôli žiarlivej žene. A žiadnemu mužovi sa nebude páčiť, ak pred ním začneš jeho blízkych osočovať. Bez ohľadu na to, či ide o pánov alebo dámy.

Pamätaj si, že on si ich vybral ako blízke osoby, no teba si vybral ako svoju partnerku. Všetci vedia, že pár ste vy dvaja. Ty si pre neho na špeciálnom mieste, a preto sa s tými ostatnými porovnávať nemôžeš. Najlepšie, čo môžeš urobiť, je mať sebadôveru. A keď už, tak vieš, ako sa hovorí, priateľov si drž blízko a nepriateľov ešte bližšie, drahá.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating