Instagram/llnzz

Úspešná influencerka a podnikateľka Lucia „Lula“ Gachulincová sa približne pred mesiacom priznala svojim fanúšikom, že sa rozišla s priateľom. Išlo o veľké prekvapenie, pretože to medzi dvojicou vyzeralo vážne. 

S rozchodom súviselo aj jej presťahovanie do nového bytu, kde zatiaľ býva v podnájme, no nedávno sama priznala, že by radšej bývala vo svojom. Lula je ambiciózna mladá žena, ktorá sa len tak nevzdáva. Nie je tomu tak dávno, čo dokončila svoju diplomovú prácu, na ktorú je hrdá. Dokázala to aj napriek tomu, že si v osobnom živote prechádzala náročnejším obdobím.

Nie každý z nás je naučený bývať sám a bez spoločnosti môžeme mať zvláštne pocity. Lucka preto trávi veľa času so svojou dobrou priateľkou Dodou, ktorá však tiež nie je s ňou stále. Vo svojich príbehoch na Instagrame dala sledovateľom možnosť opýtať sa nejaké otázky. A jedna smerovala práve na to, či jej nie je smutno, keď býva sama. Ako inak, Lula sa podelila s úprimnou odpoveďou.

„Na rovinu. Bolo mi strašne. Pochopila som, prečo som nikdy nespávala sama. Prečo som bývala stále vo vzťahu. Keď sa zabuchli dvere a Doda odišla, mnou prebehli všetky emócie. Z detstva. Z rodičov. Z úzkosti. Cítila som sa katastrofálne. Každý deň som to vypúšťala. Čítala. Rozmýšľala a odpustila. V hlave a úprimne.

Dala som všetku energiu do odpustenia ľuďom, ktorí mi ublížila. Snažila som sa povedať, že ich mám rada a že sa aj napriek tomu na nich nehnevám. Dnes mi je stále trošku zvláštne, neisto, ale asi 100 % lepšie. Cítim, ako idem tým procesom,“ podelila sa Lula so svojimi fanúšikmi na Instagrame.

zdroj: Instagram/llnzz

Ak si po rozchode alebo tráviš viac času sama, možno takéto pocity zažívaš aj ty sama. Je to úplne normálne, no mala by si sa inšpirovať práve Lulou, ktorá samotu využila na to, aby sa stala silnejšou a posunula sa dopredu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News