instagram.com/llnzz

Influencerka Lucia „Lula“ Gachulincová sa stala známou najmä po účinkovaní v reality šou Farma, no odvtedy sa jej darí aj bez televíznych kamier. Je z nej podnikateľka, má za sebou úspešne získaný titul bakalára a so svojím životom sa pravidelne delí aj so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach.

Pred pár mesiacmi sa rozhodla prehovoriť o neľahkej veci, a to jej bojom s úzkostnou poruchou. Nedávno prijala pozvanie do Telerána, kde sa s moderátormi naživo o svojich psychických problémoch porozprávala.

Život s úzkostnou poruchou nie je jednoduchý a trvalo veľmi dlho, kým vôbec zistila, aké zdravotné problémy ju trápia. Prvý záchvat prišiel nečakane, keď pila kávu a rozbúchalo sa jej srdce. Myslela si, že má infarkt, pretože príznaky boli rovnaké. Nasledovali dlhé návštevy lekárov, ktorí nevedeli prísť na to, čo jej je, až sa napokon dozvedela o záchvatoch úzkosti.

Lula založila dokonca aj občianske združenie, v ktorom chce pomáhať iným ľuďom, ktorí majú rovnaké problémy. Ak prežívaš podobné stavy úzkosti a doteraz si nevedela čo ti je, možno ti Luckin príbeh pomôže.

Lula v Teleráne otvorene porozprávala o svojej úzkostnej poruche

Zdroj: farma.markiza.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News