instagram.com/lukaskimlicka

My ženy niekedy dokážeme byť naozaj veľmi zlé a závistlivé, až sa miestami čudujeme, kde sa to v nás všetko berie. A svoje pravé „JA“ ukazujeme predovšetkým na sociálnych sieťach, kde sa niektoré pohodlne ukryjú za prezývku a myslia si, že môžu urážať a hejtovať všetkých rad radom.

Koľkokrát si pod nejakou fotkou ženy našla negatívne komentáre? Žiadna z nás nie je dokonalá, no to nie je dôvod na to, aby sme boli urážané a osočované. No najhoršie je, že tieto komentáre prichádzajú práve od ďalších žien. Naučili sme sa, že na sociálnych sieťach sa zverejňujú predovšetkým perfektne nastylované fotky a stačí, že sa raz objaví taká, ktorá odhaľuje nedostatky, a už je oheň na streche.

Trpezlivosť už došla aj fotografovi Lukášovi Kimličkovi, ktorý na svojom profile zverejnil tehotenské fotky Dominiky Cibulkovej. Naša najlepšia tenistka si nikdy nerobila ťažkú hlavu z toho, čo hovoria ostatní, vždy robila to, čo chcela. Preto aj fotky sú trochu odvážnejšie, než by sa na tehotnú ženu možno očakávalo. Mnohí si myslia, že žena pred pôrodom by mala sedieť doma v teplákoch, prejedať sa a sťažovať sa na svoje bolesti či hmotnosť.

Pod fotkami tak začali pribúdať negatívne komentáre a väčšina z nich pochádzala práve od žien. Podľa nich takéto fotky nepatria na verejnosť, ale domov pre manžela. Ďalšie zase komentovali to, že Domča pribrala a nemala by preto svoje telo vystavovať takto na verejnosti a už vôbec by nemala byť tak veľmi odhalená. Pri niektorých instagramových fotkách sa dokonca musela vypnúť možnosť komentovať príspevok, pretože niektoré komentáre už boli naozaj cez.

Uznávaný fotograf sa teda naštval a napísal príspevok, v ktorom naložil všetkým ženám, ktoré majú potrebu kritizovať a urážať ostatné. Je smutné, že na to musel upozorniť práve muž.

Lukášov príspevok na Instagrame, v ktorom naložil ženám

„Vy ženy ste veľmi zvláštne tvory. Nikdy som nezažil toľko hejtov pod fotkami ženy, a ešte k tomu tehotnej. A teraz je úplne jedno či je na fotke Dominika Cibulková alebo Anička Pagáčová. NIKDY som nevidel aby chlap písal chlapovi pod fotku že je škaredý alebo tučný. A viete prečo? Lebo žiadny chlap sa na toto nezníži. Ale čo dokáže napísať ŽENA druhej ŽENE, tak to je neskutočné. Neskutočné koľko zla, nenávisti, závisti a pohŕdania je vo vás, ženách. A teraz naozaj nie je dôležité to, že to píšem pod fotku Dominiky.  Tá je teraz druhoradá.

Prvoradé je to, ako sa vy ženy k sebe navzájom správate. Priznám sa, že z niektorých reakcií mi prišlo zle. Pracujem v módnom magazíne už 13 rokov. Stále sa dožadujete aby sa v nich objavovali aj ženy plnších tvarov, aby sa bojovalo proti anorexii a aby si všetky ženy boli rovné. No nehnevajte sa na mňa, ale vy ženy si pekne „kakáte“ do úst. Na fotku ženy, ktorá nemá miery topmodelky napíšete že je tučná a nemala by sa tak ukazovať. Áno, nech chodí po kanáloch, alebo nech nevychádza z domu. Každá žena s konfekčným číslom nad 36 nech sa zatvorí do pivnice a spytuje si svedomie aby ju náhodou iné ženy na Instagrame nezlynčovali.

View this post on Instagram

Vy ženy ste veľmi zvláštne tvory. Nikdy som nezažil toľko hejtov pod fotkami ženy, a ešte k tomu tehotnej. A teraz je úplne jedno či je na fotke Dominika Cibulková alebo Anička Pagáčová. NIKDY som nevidel aby chlap písal chlapovi pod fotku že je škaredý alebo tučný. A viete prečo? Lebo žiadny chlap sa na toto nezníži. Ale čo dokáže napísať ŽENA druhej ŽENE, tak to je neskutočné. Nekutočné koľko zla, nenávisti, závisti a pohrdánia je vo vás, ženách. A teraz naozaj nie je dôležité to, že to píšem pod fotku Dominiky.  Tá je teraz druhoradá. Prvoradé je to, ako sa vy ženy k sebe navzájom správate. Prizám sa, že z niektorých reakcií mi prišlo zle. Pracujem v módnom magazíne už 13 rokov. Stále sa dožadujete aby sa v nich objavovali aj ženy plnších tvarov, aby sa bojovalo proti anorexii a aby si všetky ženy boli rovné. No nehnevajte sa na mňa, ale vy ženy si pekne "kakáte" do úst. Na fotku ženy, ktorá nemá miery topmodelky napíšete že je tučná a nemala by sa tak ukazovať. Áno, neh chodí po kanáloch, alebo nech nevychádza z domu. Každá žena s konfekčným číslom nad 36 nech sa zatvorí do pivnice a spytuje si svedomie aby ju náhodou iné ženy na instagrame nezlinčovali. Keď sa žena s plnšou postavou odfotí polonahá (pre vás bude stále NAHÁ), tak ju posielate do pekiel. Ale keď ste deň pred tým lajkli úplne nahú tehotenskú foto inej prominentnej slovenky, tak to je v poriadku. Lebo ona je štíhla a nenasiera vás každý deň fotkami svojho života na ktorý si zarobila sama (lebo nezarobila!). Ja si ženy veľmi vážim a vždy som si vážil, ale prosím vás, majte sa rady. Lebo keď nemáte rada samú seba, potom sa len skrývate za anonimné profily a celé dni rozsievate na internete zlo a hejty. Ak nemáte rada Dominiku, nesledujte ju. Ak máte rada Beyonce, sledujte ju. Hlavne sa už prestante porovnávať, závidieť si, urážať sa a hlavne prestante svoje nenávistné hejty skrývať za vyjadrenie názoru. Pretože taký názor nikoho nezaujíma a hlavne je zbytočný. Ženy majú držať spolu! ❤️

A post shared by Lukas Kimlicka (@lukaskimlicka) on

Keď sa žena s plnšou postavou odfotí polonahá (pre vás bude stále NAHÁ), tak ju posielate do pekiel. Ale keď ste deň pred tým lajkli úplne nahú tehotenskú foto inej prominentnej Slovenky, tak to je v poriadku. Lebo ona je štíhla a nenasiera vás každý deň fotkami svojho života na ktorý si zarobila sama (lebo nezarobila!). Ja si ženy veľmi vážim a vždy som si vážil, ale prosím vás, majte sa rady. Lebo keď nemáte rada samú seba, potom sa len skrývate za anonymné profily a celé dni rozsievate na internete zlo a hejty.

Ak nemáte rada Dominiku, nesledujte ju. Ak máte rada Beyonce, sledujte ju. Hlavne sa už prestaňte porovnávať, závidieť si, urážať sa a hlavne prestaňte svoje nenávistné hejty skrývať za vyjadrenie názoru. Pretože taký názor nikoho nezaujíma a hlavne je zbytočný. Ženy majú držať spolu! ❤️“

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News