instagram.com/domicibulkova

Dominika Cibulková nikdy nebola klasickou športovkyňou, ktorá by do popredia dávala svoje športové úspechy. Pre fanúšikov, ale predovšetkým aj pre ostatných ľudí, bola známa svojou prezentáciou na sociálnych sieťach.

Keď Domča oznámila koniec svojej kariéry, všetci čakali, kedy konečne príde bábätko. A to sa už čochvíľa naozaj narodí. Na svojom Instagrame nedávno zverejnila aj krásne a umelecké tehotenské fotky. Márne by si ale hľadala typické fotky budúcich mamičiek. Dominika sa nechala odfotiť nahá, len s prekrytými intímnymi partiami.

Do toho sa ihneď pustili ženy v komentároch a počastovali Dominiku urážkami na jej postavu. Podľa ich slov takéto fotky nepatria na verejnosť. Pri niektorých fotkách dokonca musela vypnúť možnosť komentovania, pretože by si sa až čudovala, koľko zloby sa v niektorých ženách našlo.

Na to zareagoval aj fotograf Lukáš Kimlička, ktorý tieto fotografie tiež zverejnil na svojom profile. Vo svojom statuse poriadne naložil všetkým ženám, pričom sa zameral predovšetkým na ich nenávisť a závisť. Keďže sa táto záležitosť bytostne dotýka Dominiky, tá sa rozhodla tiež zareagovať. Nijak nemala za potrebu rypnúť si do hejterov, no vyzdvihla Lukášov príspevok.

„Nedá mi nereagovať na status @lukaskimlicka, ktorého vnímam ako umelca s veľkým U, a jedného z najväčších multitalentov vo fashion biznise u nás. Preto som veľmi šťastná, že som mohla stáť pred jeho objektívom počas môjho najkrajšieho obdobia ženy. Tento Lukášov status je pre mňa oslavou ženskosti, a pohľadom na ženskú krásu v rôznych podobách a obdobiach ženy, je hlavne od človeka, ktorý s ňou každý deň pracuje dlhé roky – takže Luky klobúk dole 🖤🖤“

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News