Dominika Cibulková s rodinou

Bývalá tenistka Dominika Cibulková už neuveriteľne schudla a svoju postavu predvádza aj na svojom Instagrame. Včera bola na majstrovskom hokejovom zápase Slovenska so Švédskom a hoci si na seba dala voľné oblečenie, musíš uznať, že lepšie asi nevyzerala ani za čias svojej aktívnej kariéry. Neuveriteľne jej to pristane.

Dominika Cibulková v roku 2019 oznámila ukončenie svojej úspešnej tenisovej kariéry. O rok neskôr sa jej narodil syn Jakubko a práve pred rokom sa z nej stala dvojnásobná mamina.

Je teda samozrejmé, že počas dvoch tehotenstiev sa na ňu nalepili nejaké tie kilá navyše. Ešte pred pôrodom Ninky však pravidelne cvičila vo fitku, pretože vedela, že potom by sa k tomu tak skoro „nedokopala“. Zdá sa teda, že opak je pravdou. Pretože po druhom pôrode sa jej podarilo neuveriteľne schudnúť. A to iba za pár mesiacov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Ako Dominika pravidelne ukazuje aj na svojom Instagrame, cvičí vždy, kedy môže a má príležitosť. Dokonca trénuje aj s dcérkou v náručí, ktorej sa to očividne veľmi páči, keďže sa pri tom usmieva od ucha k uchu.

Dominika Cibulková omladla minimálne o 10 rokov

Práve pred pár hodinami Dominika Cibulková na Instagrame zverejnila aj príspevky z majstrovstiev sveta. V rámci spolupráce so stávkovou kanceláriou bola na hokejovom zápase Slovenska so Švédskom a perfektne sa tam zabavila s fanúšikmi. A hoci na sebe mala oblečený voľný dres a rifle, aj tak dokázala vyniknúť jej úžasná schudnutá postava.

Dominika potom ešte v stories zverejnila niekoľko vlastných fotiek a musíš uznať, že na nich vyzerá dokonale. Takáto krásna nebola azda ani za čias svojej aktívnej tenisovej kariéry. To, že zhodila pár kíl navyše na nej neuveriteľne vidno a podarilo sa jej vďaka tomu omladnúť minimálne o 10 rokov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DOXXbet je výhra (@doxxbet.sk)

Súhlasíš?

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News