Instagram/domicibulkova

V nedeľu mala premiéru prvá epizóda novej série tanečnej šou Let´s Dance. Divácke ohlasy boli veľmi pozitívne, jediná kritika sa zvalila predovšetkým na moderátorku Martinu Zábranskú. Najväčšou hviezdou celého večera sa stal herec Janko Koleník. Z jeho vystúpenia ženy doslova šaleli. No veľkým prekvapením bola určite aj Dominika Cibulková, ktorá viacerých fanúšikov milo potešila.

Spolu s tanečným partnerom Róbertom Pavlíkom predviedli pekné číslo, za ktoré dostali 21 bodov, a tým sa umiestnili na krásnom 3. mieste spolu s dvoma ďalšími pármi. Mnohí neprajníci pritom neverili, že by Domča mohla v tanečnej súťaži uspieť, keďže ona sama o sebe tvrdila, že nemá žiadne tanečné skúsenosti a obaja budú mať čo robiť, aby sa im to podarilo.

Pár dní pred premiérou zverejnila naša bývalá tenistka aj zábery z tréningov, podľa ktorých to ešte nevyzeralo tak, že by sa mali umiestniť tak vysoko. Napokon to dopadlo na výbornú a okrem tanečného výkonu si Dominika dala záležať aj na svojom vzhľade.

Určite dobre vieš, že si vždy potrpí na výbere svojich outfitov a tento raz nešlo o výnimku. Ako znak prejavenej solidarity a súdržnosti Ukrajine si zvolila šaty v modrej a žltej farbe, ktoré sú farbami ukrajinskej vlajky. Na svojom profile sa k celému večeru vyjadrila a určite ju prekvapili aj komentáre, ktoré si tam našla.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News