Photo by Brooke Cagle on Unsplash.com

Toto je pre teba, ak prechádzaš ťažkým obdobím a nevieš, ako z toho von. Toto je pre teba, ak máš problémy a bojíš sa o tom hovoriť. Toto je pre teba, ak sa chceš vyliečiť zo svojho zlomeného srdca, ale nevieš pochopiť, že ľudia ti s tým nemôžu pomôcť.

Oni môžu byť len pri tebe. Môžu ti dodávať energiu, môžu ťa motivovať a dať pár tipov, ako to zvládnuť lepšie. Avšak nemôžeš od nich chcieť, aby tvoje zlomené srdce zobrali na seba.

Je to pravda, ktorá je krutá. No vyliečiš sa jedine vtedy, ak to naozaj budeš chcieť a budeš na to pripravená. Ak to nebudeš chcieť, alebo nebudeš pripravená, stále ťa to bude ťahať dozadu.

Ak sa chceš posunúť, musíš tomu nechať voľný priebeh a na veci netlačiť. Ako sa hovorí: „netlač rieku, tečie sama“.

Tvoje zlomené časti sa znovu dajú dokopy a tvoja pesimistická myseľ sa otočí na pozitívnu.

Máš okolo seba toľko veľa dobrých ľudí, že ti s tým radi pomôžu. No ak na to nebudeš pripravená, nemôžu urobiť všetko za teba. Prvý krok musíš urobiť sama. Musíš sa rozhodnúť, že je to naozaj tak, ako chceš ty. Musíš naozaj cítiť, že prišiel ten čas. Že to dokážeš a aj keby si padla ešte veľakrát, priatelia ti pomôžu – nehovoriac o rodine, tá ti pomôže za každých okolností.

Môžu byť pri tebe vždy, keď budeš potrebovať objať.

Môžu byť pri tebe vždy, keď budeš potrebovať rozhovor.

Môžu byť pri tebe vždy, keď budeš potrebovať pomoc.

Môžu byť pri tebe vždy, keď budeš potrebovať lásku.

Ťažké obdobia máme všetci, len niektorí o nich nehovoria. Všetci bojujeme s niečím, čoho sa bojíme alebo čo nás zlomilo. Nezáleží ako dlho to bude trvať, hlavné je, že všetci budeme víťazi a po čase budú pre nás problémy, o ktorých sme si mysleli hrozné veci, len spomienkou.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife