Zaľúbená dvojica z populárneho amerického seriálu Riverdale sa rozhodla svoj vzťah po dvoch rokoch ukončiť. Fanúšikovia majú oči pre plač.

Mladému páru veľmi záleží na súkromí, a tak média dlho nevedeli, v akom štádiu sa nachádza ich vzťah. Nakoniec magazín Us Weekly potvrdil rozchod Lili Reinhart a Cole Sprouse.

S fanúšikmi sa magazín Us Weekly tiež podelil o informáciu, že vo vzťahu to kedysi zamilovanému páru už dlhšie neklapalo, čo bolo vidieť aj na podujatí Comic-Con, kde si od seba dvojica držal veľký odstup.

Populárny seriál s hlavnými predstaviteľmi Lili a Cole predstavuje akúsi analýzu do dospievajúcich duší. Písali sme o ňom aj v tomto článku, kde sme sa zamerali na životné lekcie, o ktorých je v Riverdale reč. Niet sa ani čomu čudovať, že zožal na celom svete tak veľký úspech. Dokonca sa bude v natáčaní ešte pokračovať!

Lili a Cole sa spoznali pri natáčaní prvého dielu Riverdale. Ešte stále sa podieľajú na jeho tvorbe. Čoskoro sa fanúšici môžu tešiť na štvrtú sériu. Lili zvykla vždy z natáčania pridávať fotky a videá na jej profil na Instagrame.

Už takmer pol roka nepridala žiaden príspevok so svojim priateľom. Posledný post totiž pochádza z 8. marca 2019. Vyzerá to tak, že s rozchodom to myslia obaja vážne.

Zdroj: twitter.com / bughead updates, seventeen.com, usmagazine.com, odzadu.startitup.sk

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.