Camila Mendes, herečka úspešného seriálu Riverdale, sa na Instagrame pochválila novou fotografiou, ktorá so sebou prináša hlbšie informácie. Po rozchode s jej hereckým kolegom Charlsom Meltonom, je zaľúbená do ďalšieho muža – fotografa Graysona Vaughana! Viac o ňom prezradil portál Elle.

Všetko to začal KJ Apa, s ktorým hrá Camila v Riverdale zamilovanú dvojicu. Kto by to bol povedal, že práve on a jeho vyšportované telo jej pomôže nadviazať novú známosť.

Grayson Vaughan (28) je kreatívny fotograf a pred jeho objektívom stál aj vyššie spomínaný KJ Apa. Okrem neho spolupracoval s Amy Adams, či Hailey Baldwin Bieber. Camila bola rovnako ohúrená jeho prácou, a preto keď vyšli do sveta fotografie jej hereckého kolegu, začala tráviť na Grayosonovom Instagrame viac času. Ten sa kedysi tiež venoval modelingu, no údajne sa už pred kamerami necíti dobre. Koniec-koncov, našiel si uplatnenie aj za nimi.

Camila však s radostnou novinkou vyšla von neskoro. Portál Elle informuje, že už pred 7 mesiacmi kolovali špekulácie, že tvorí pár s úspešným fotografom. V súčasnosti všetko priznala, no čaká ich ťažká skúška – vzťah na diaľku. Kvôli natáčaniu 5. série Riverdale bude herečka odcestovaná a vyťažená. Podľa všetkého sa majú vidieť až na Vianoce.

View this post on Instagram

that long distance kind of love 🤍

A post shared by camila mendes (@camimendes) on

Zdroj: Elle

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.