instagram.com/vanessamorgan & instagram.com/thecwriverdale

Hviezda obľúbeného seriálu Riverdale prekvapila fanúšikov správou o svojom tehotenstve. 28-ročná herečka Vanessa Morgan na svojom instagramovom profile rovno prezradila aj pohlavie svojho prvého bábätka.

Vanessu preslávila postava svojráznej a nebojácnej Toni v mimoriadne úspešnom seriáli Riverdale. Tam sa ocitla v úlohe ženy, ktorá sa zaľúbila do svojej kamarátky. V skutočnom živote stojí po jej boku športovec Michael Kopech, s ktorým sa v januári tohto roka zobrali.

Dvojica má teraz ďalší dôvod na radosť – čoskoro sa im narodí synček. Fotografie, ktoré zachytávajú prezradenie pohlavia bábätka, ako aj samotný tehotenský test či video z ultrazvuku zazdieľala Vanessa na svoj profil na sociálnej sieti.

View this post on Instagram

Was debating keeping this part of my life hidden but I knew people would see pictures eventually with my belly & I wanted you guys to hear it from me 🥰 I do want to keep this chapter of my life private but did want to be the first to share the news. I am overjoyed to be welcoming my baby boy into the world this January 💙 It’s almost like everything I thought mattered in this life has completely changed.. We’re here for such a greater purpose and life is so precious. I can’t believe how much growth & strength you’ve already given me as your mom. It’s like God knew I needed you, my angel. The universe works in mysterious ways but always times everything the way it was meant to be. Lil one you were made with so much love & already exude a light so strong it warms my belly. Thank you God for this blessing ☺️ I’m just so happy & can’t wait to dedicate everyday to being the best mommy I can be 💙 “I’ll love you forever I’ll like you for always as long as I’m living my baby you’ll be 🎶 “- if you know you know #preggers 🤰🏽 👶🏼

A post shared by Vanessa Morgan (@vanessamorgan) on

Ako sa vyjadrila pod postom, svoje tajomstvo si chcela uchovať čo najdlhšie, no vedela, že sa čoskoro niekde objavia jej fotografie s bruškom, takže sa rozhodla svojich fanúšikov informovať ako prvá. Túto časť svojho súkromia si však bude aj naďalej strážiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News