Instagram/lela_ceterova_official

Aj keď škandály by si s ňou zrejme žiadna žena nemenila, postavu po pôrode jej mnohé v dobrom závidia. Slovenská playmate Lela Ceterová má za sebou už druhý pôrod, no jej postava na to vôbec nevyzerá. Svoje brucho len 2 mesiace po pôrode syna ukázala fanúšikom na svojom Instagrame. Priznala tiež, aký tréning má každý deň.

32-ročná modelka je známa tým, že sa o svoj zovňajšok rada stará. Snúbenica českého zápasníka Karlosa Vémolu ho práve svojím výzorom pred rokmi zaujala. Aj napriek tomu, že mu porodila už 2 deti – dcéru Lili a syna Rockyho, a nedávno mali psychicky ťažké chvíle, skrášľovania sa nevzdáva.

Aj popri materstve a výchove mojich dvoch detí si dávam záležať na mojej vizáži pre môj lepší pocit,“ napísala nedávno na sociálnej sieti.

Lela sa netají tým, že sa jej kvôli menším prednostiam v puberte vysmievali. Aj to bol dôvod, prečo sa rozhodla pre výrazné implantáty. Okrem nich má zväčšené i pery, predĺžené vlasy, estetické úpravy tváre kvôli vráskam a pravidelne si dáva aj umelé mihalnice.

Pochváliť sa môže aj osím driekom, na ktorom, zdá sa, dve tehotenstvá nezanechali žiadnu stopu. A ako sama na sociálnej sieti priznala, aktuálne pre to ani nič nerobila!

Moje deti sú môj tréning každý deň. Zatiaľ ešte cvičiť nemôžem,“ napísala k videu, na ktorom ukázala, ako jej bruško momentálne vyzerá. Uznaj, že toto jej môžu mnohé ženy iba závidieť!

Takéto bruško má Lela 2 mesiace po pôrode

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News