Instagram/lela_ceterova_official

Ich znovuobjavenú rodinnú rozprávku opäť na chvíľu prerušili nepríjemné momenty. Po tom, čo si MMA zápasník Karlos Vémola a jeho snúbenica, playmate Lela Ceterová, vyjasnili nezhody, ktoré vznikli kvôli údajnej nevere, sú do seba opäť zamilovaní ako kedysi. Po dráme v osobnom živote si vychutnávajú chvíle s deťmi, ktoré im teraz prekazili zdravotné problémy.

32-ročná influencerka, ktorá je zvyknutá na to, že je s ich dvoma spoločnými deťmi od rána do večera, sa musela spoľahnúť na to, že to 36-ročný zápasník zvládne na chvíľu aj bez nej.

O malú Lili a Rockyho sa musel Karlos na chvíľu postarať sám kvôli tomu, že Lela sa ocitla na operačnom lôžku. Informovala o tom na svojom Instagrame, kde pridáva každý deň aj časť z ich súkromia.

Ide pritom už o jej druhú operáciu po tom, čo 1. decembra porodila zápasníkovi vytúženého syna. „Ďakujem za správičky, nič také zlé sa nedeje. Len som musela podstúpiť už moju druhú operáciu po pôrode,“ napísala na sociálnu sieť, pričom nešpecifikovala, o aký zákrok išlo. Karlos sa zatiaľ postaral o ich deti a svojej drahej poslal do nemocnice aj luxusné papučky a odkaz: „Neboj, všetko zvládame.“

Karlos a Lela mali náročný začiatok roka 2022. Okrem tejto operácie ich pred pár týždňami sprevádzali škandály spojené s údajnou neverou či obviňovaním z agresivity. Všetko medzi nimi však rýchlo prehrmelo a na spory zabudli.

„V živote spraví človek možno veľa chýb, ale treba si vždy uvedomiť, že rodinu máte len jednu a nestojí v ceste nikto a nič, čo by vám ju mohlo zničiť. Všetko záleží len od nás. Som rada, že pri mne láska @karlos_terminator_vemola stojíš či už v dobrom alebo zlom. Mám slzy v očiach, keď si spomeniem, že by som o všetko prišla. Milujem ťa,“ vyjadrila sa nedávno na adresu ich vzťahu Lela.

zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News