instagram.com/jasmina_alagic

Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská žiari zo dňa na deň viac a viac. Láska, ktorej sa jej dostáva od manžela Patrika a ich spoločný syn Sanel, sú toho príčinou. Rodina podľa jej slov tvorí podstatu jej života.

Jasmina je krásna a pozitívna osoba, ktorá baví množstvo ľudí. Niet sa čomu čudovať, že na svojom instagramovom profile má poriadne veľkú základňu sledovateľov. Tí na nej milujú jej optimizmus a spontánnosť. Ona sa na oplátku na nič nehrá a zdieľa s nimi aj svoje fotografie zo súkromného rodinného života.

Väčšinu tvoria práve fotografie so synčekom Sanelom, ktorého nadovšetko miluje. „Užívam si na 100% každú minútu Tvojej prítomnosti a že sú to tie najkrajšie chvíle ani písať nemusím❤️“, napísala pod jednu z fotografií.

Práve z takýchto úprimných fotografií z bežného rodinného života je jasné, že to o najkrajších chvíľach v živote myslí naozaj vážne. Šťastie v jej očiach a široký úsmev na tvári môže mať iba naozaj spokojná manželka a matka, ktorá je za svoj život vďačná.

Vlastná rodina Ti vytvorí múr proti všetkému ostatnému. Pochopíš, že to všetko za ním je oveľa menej alebo vôbec dôležité a pán Boh zaplať za to🙏 za Vás ❤️ Moja hrdosť Moj ponos„, opísala v inom príspevku. Ďalší znel takto: „Nikdy som nemala krajšie dni a to mi bolo fakt dobre! 🙏❤️.“

Tejto krásnej rodinke, ktorá je pre mnohých inšpiráciou, želáme, nech sa ich šťastie nikdy nepominie!

View this post on Instagram

♾️

A post shared by Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic) on

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News