Určite to každá z vás zažila aspoň raz v živote. Alebo možno iba zažije. Po rozchode si smutná, sklamaná, stratila si ten pocit, ktorý ti dokázal vyčariť úsmev na tvári. Je čas pohnúť sa sama ďalej. Nájsť zmysel života. Pomaly kráčaš životom, v ktorom naberáš odvahu, silu, spoznávaš samu seba.

A v tom ti jedno náhodné stretnutie, ktoré sa ani nikdy nemuselo stať obráti život doslova „naruby“. Som vďačná zato, že aj keď žijeme všetci v dobe internetu, smartfonov, médií, ešte stále existuje stretnutie tu a teraz, hoci aj vo veľkomeste. Tak, ako to zažili naši rodičia, ich rodičia a prarodičia. V sekunde keď sa prvý krát stretnete a začnete sa rozprávať preskočí iskra. Ktorá rastie každý deň. A teba by to nikdy nenapadlo. Ani v tom najbláznivejšom sne. Začínate spoznávať nové miesta, prežívate nové dobrodružstvá. SPOLU. Skrátka, svet je malý a plný prekvapení. Môžeš žiť neďaleko svojej lásky a pri tom ste sa do teraz nestretli.

zdroj: pinterest.com

Skús si to predstaviť takto: Už mesiace rozmýšľaš ako čo najlepšie prežiť leto aby si sa nenudila ani jeden deň. Máš všetko naplánované. V jeden obyčajný deň, mesiac pred koncom školy, obidvaja na rovnakom mieste, v rovnakej budove. A on si ťa všimne. Aj keď ty prídeš neskoro. Vo veľkej miestnosti spomedzi všetkých si to bola práve TY. Poznáš ten pocit? Keď zrazu vidíš všetko krajšie, na niekom ti naozaj záleží, máš vedľa seba osobu, ktorú miluješ a môžeš sa na ňu spoľahnúť. Intenzívne prežívaš jeho každý dotyk, pohľad, bozk. Máš ho v snoch. Povieš mu všetky svoje tajomstvá. Iba s ním chceš byť každý jeden deň. Vtedy nič nie je nemožné. Nie je to iba letná láska.

Pre tieto okamihy sa oplatí žiť. Pre tie, ktoré nečakáš, že sa stanú.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.