Kvíz

Každá nezadaná žena aj napriek tomu, že si možno momentálne užíva svoju slobodu, predsa chce, aby do jej života vstúpil ten pravý. Tento kvíz ti odhalí pravdu. Stretneš svoju vysnívanú polovičku už tento rok?

Ako tráviš svoj voľný čas?

Často chodievaš na rande?

Ako rýchlo sa dokážeš zaľúbiť?

Máš veľa požiadaviek na chlapa?

Čo je pre teba momentálne prvoradé?

Si za alebo proti milovaniu na prvom rande?

Kvíz pre slobodné ženy: Stretneš toho pravého už tento rok?
KONEČNE SA DOČKÁŠ
Si pripravená na vzťah a na to, aby do tvojho života vstúpil ten pravý muž. Vieš, čo od vzťahu chceš, prekonala si svoje staré traumy a miluješ samu seba natoľko, že sa s tou láskou chceš deliť aj s niekým iným. Máš sa na čo tešiť, čaká ťa krásne obdobie.
ÁNO, ALE SÚ ISTÉ PREKÁŽKY
Máš veľmi veľkú šancu, aby si už tento rok stretla toho pravého. Avšak bude to závisieť len a len od teba. Keď sa dokážeš úplne odpútať od minulosti a skutočne si uvedomiť, aká nádherná žena si, tak sa zjaví aj chlap, ktorý si o tebe bude myslieť to isté.
EŠTE MUSÍŠ POČKAŤ
Nie si zatiaľ pripravená na vzťah s tým pravým a život ťa chce ešte niečo naučiť predtým, ako ho stretneš. Nezúfaj, sústreď sa najskôr na seba a na vzťah sama so sebou a uvidíš, ako rýchlo sa to zmení. Alebo máš teraz jednoducho iné priority a je to úplne v poriadku. Všetko príde vtedy, keď má prísť.

Už prvé milovanie s chlapom ti dokáže prezradiť, či je to ten pravý pre teba. V tomto našom článku sa dočítaš o detailoch, na ktoré sa máš zameriavať, aby si to zistila. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy