Pexels/Pixabay
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Je pohľadný, sympatický a ten jeho úsmev… Preto ti možno vŕta hlavou, či sa máš alebo nemáš s ním vyspať. No predtým, ako sa pre jednu z týchto možností rozhodneš, mala by si si položiť tieto otázky. I keď neexistuje na ne presná odpoveď, kedy je vhodné vyspať sa s novým chlapom, mala by si si ich aj napriek tomu položiť.

Je ženatý?

Zamyslela si sa niekedy nad tým, čo ak je tvoj nový objav vlastne už dávno zadaný nabodaj ženatý? Je len na tebe, aby si sa rozhodla, či podnikneš také riziko, ako je vzťah so ženatým chlapom. No čo by si mala aspoň urobiť, zistiť si to, aby ste sa nemohli obaja neskôr skrývať za obľúbenú frázu. „Ale ja som nevedela, že je ženatý. Keby som to vedela, dala by som od neho ruky preč!“

Zostal s bývalou kamarát?

Táto otázka ti môže ukázať najmä to, ako raz bude hovoriť o tebe.. Ak napriek rozchodom hovorí o svojich bývalých slušne a nezhadzuje ich pred svojimi kamarátmi, či pred tebou samotnou, je to dobré znamenie, že ak sa to náhodou časom pokazí aj medzi vami, bude ťa i napriek tomu stále rešpektovať. Teda ohovárania sa nemusíš obávať.

Naozaj sa ti páči? A vôbec, prečo chceš s ním skončiť v posteli?

Jedna z najdôležitejších otázok, akú sa môžeš opýtať. Lebo len tak zistíš pravý dôvod, čo ťa vedie k tomu, aby si s ním vliezla do postele. Nemalo by to byť len z nudy a zároveň by to nemalo riešiť následky, čo bude potom. Lebo ak ťa zaujal len fyzicky a neplánuješ s nim ďalej nič viac, existuje tu riziko, že on ťa vníma trošku inak a predsa len má iné „vážnejšie“ úmysly. I keď sa hovorí, že práve muž je ten, čo to vníma vo všeobecnosti bez nejakých hlbších pocitov, existujú aj výnimky. Tak, čo už vieš, ako si na tom?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating