Ak chceš vychádzať dobre s ostatnými ľuďmi, mala by si si priznať, že sú určité veci, ktoré im na tebe môžu trochu prekážať. Namiesto toho, aby si sa kvôli tomu urážala, mala by si popracovať na tom, aby si ich zo svojho života odstránila.

Ktorú vec na tebe ľudia neznášajú najviac? Tvoje znamenie horoskopu dokáže odhaliť veľa.

Baran

Čo je horšie? Tvoja tvrdohlavosť alebo netrpezlivosť? Keď sa tieto dve vlastnosti spoja dokopy, vznikne naozaj nebezpečná kombinácia. Trpezlivosť ruže prináša a niekedy neuškodí, ak si priznáš svoju vlastnú chybu.

Býk

Tvrdohlavosť ľudia neznášajú aj pri osobách narodených v znamení Býk. Všetko musíš zvládať na 110 % a nedokážeš si pripustiť zlyhanie. Neboj sa niekedy požiadať aj o pomoc.

Blíženci

Vždy musíš mať svoju pravdu a nikto ťa nedokáže presvedčiť o opaku. A pritom sa niekedy môžeš naozaj mýliť. Ak ti niekto ukáže dôkazy, že je to tak, mala by si sa ospravedlniť. Neboj sa, neubudne z teba a aj ostatní ťa budú mať radšej. Už sa nebudú musieť báť rozprávať sa s tebou.

Rak

Urob niečo so svojou náladovosťou. Ľudia v tvojom okolí niekedy nevedia, ako sa k tebe majú správať, pretože z minúty na minútu sa dokážeš z usmievavého slniečka premeniť na kôpku nešťastia. Často mávaš melancholickú náladu, ktorá tiež nie je ideálnym spoločníkom do partie kamarátov.

Lev

Niekedy sa správaš ako úplný snob. Záleží ti hlavne na materiálnych veciach a niekedy zabúdaš na svojich blízkych. Namiesto toho, aby si bola neustále stredobodom pozornosti, by si sa mala zaujímať o to, či ľudia v tvojom okolí nepotrebujú pomoc.

Panna

Vždy musíš mať všetko pod kontrolou a to dokáže niektorých ľudí poriadne rozhodiť. Nemusíš robiť všetko presne podľa plánu, niekedy by si mohla byť trochu spontánna a užívať si.

Váhy

Nevieš vyjadriť svoj vlastný názor. Namiesto toho, aby si priznala, že niečo nechceš robiť, radšej budeš ticho sedieť v kúte a zožierať sa svojimi myšlienkami a emóciami. Nevieš povedať nie, a tak ťa zvyknú ľudia využívať. Niektorým to, samozrejme, vyhovuje, no tí, čo ťa majú radi, to na tebe neznášajú, pretože vedia, ako sa trápiš.

Škorpión

Si veľmi náročná a pokrytecká. Chceš mať v živote to najlepšie, no nerobíš nič pre to, aby si to dosiahla. Jednoduchšie je závidieť úspech ostatným. Si tiež dvojtvárna, chvíľu pôsobíš ako ako najmilšia osoba na svete a zrazu sa premeníš na bezcitnú ženu, ktorá ostatných ohovára za chrbtom.

Strelec

Veľmi ľahko sa začneš nudiť a strácaš záujem. Ostatní nevedia, čo od teba môžu očakávať, pretože rada meníš svoj názor a vždy chceš skúšať niečo nové. K tomu si tiež trochu tvrdohlavá a nie neberieš ako odpoveď. Je ťažké držať s tebou krok.

Kozorožec

Sústreďuješ sa len na seba a nevnímaš potreby a pocity ostatných. Ak nerobia to, čo chceš ty, opovrhuješ nimi a správaš sa povýšenecky. Niekedy sa správaš ako úplný narcis, ktorý je zahľadený len do seba a chce pre seba len to najlepšie. Bez ohľadu na to, ako to dosiahne.

Vodnár

Niekedy si veľmi chladná, odmeraná a nevieš prejaviť svoje city. Ľudia v tvojom okolí tak nevedia, na čom sú. Robíš to však preto, že sa nechceš prispôsobovať ostatným a nechceš, aby ti rozkazovali. Tvoja hra na ľadovú kráľovnú však niekedy nevychádza podľa tvojich plánov.

Ryby

Mala by si prestať tak veľmi snívať a žiť vo svojom dokonalom vymyslenom svete. Namiesto toho sa zameraj na realitu a problémy, ktorým musíš čeliť. Tvoja nedochvíľnosť a nespoľahlivosť dokáže ostatných naozaj vytočiť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.