Vianoce sú podľa štatistiky tým najkrajším obdobím v roku. Napriek tomu sa vždy nájdu ľudia, ktorí Vianoce neobľubujú.

Dnešný horoskop ti prezradí, akého vianočného ducha predstavuješ. Miluješ Vianoce, alebo ich skôr nenávidíš?

Baran

Úprimne, ty by si radšej išla na Vianoce k moru, než sa sánkovať na sneh. Keď si bola malá, mala si Vianoce rada, no keď z nich opadlo detské kúzlo, nie sú pre teba ničím výnimočné. Rada sa ponúkneš pripraveným jedlom, no pečenie koláčov nie je nič pre teba. Avšak, nedáš dopustiť na vianočný punč, ktorý miluješ.

Býk

Na Vianoce sa vždy veľmi tešíš. Si jedna z mála žien, ktoré obľubujú vianočné svetre, vianočnú výzdobu a sánkovanie. Aj napriek tomu, že tvoja rodina cez Vianoce stresuje, ty si ich vždy užiješ v pokoji a kľude. Cez vianočné prázdniny sa rada sánkuješ na vysokých kopcoch a chodíš na prechádzky.

Blíženci

Nemáš rada Vianoce, pretože sa na ne nikdy nestihneš pripraviť. Si celý mesiac zaneprázdnená, nestíhaš nakupovať darčeky a neznášaš, čo z Vianoc urobili marketingové spoločnosti. Máš však rada atmosféru, ktorú si vytvárate doma. Všetci trávite spoločný čas v obývačke a pijete vaječný likér.

Rak

Si presne z tých žien, ktoré musia mať vianočné darčeky kúpené v predstihu. Pre teba začínajú Vianoce vtedy, keď končí Halloween. Odpočítavaš hodiny do štedrovečernej večere a nemôžeš sa dočkať darčekov. Rozhodne sa tešíš na Vianoce najviac.

Lev

Si žena, ktorá miluje deti. Aj keď zatiaľ žiadne nemáš, miluješ pre ne pripravovať vianočnú výzdobu, kupovať im vianočné darčeky a robiť všetko pre to, aby si Vianoce čo najviac užili. Pre teba je najdôležitejšie to, aby si práve deťom urobila tie najkrajšie Vianoce na svete.

Panna

Miluješ zdobenie vianočného stromčeka, voňavé sviečky a dobré jedlo. Aj vďaka tomu sa vždy na Vianoce úprimne tešíš. Miluješ jesť kvalitné jedlo, ktorého je na Vianoce veľa, pretože máš veľkú rodinu. Zo všetkého najradšej máš šalát a rezeň, koláče nemáš v obľube, pretože vieš, že sú plné cukru.

Váhy

Vianoce považuješ za sviatky rodiny. So všetkými pozeráš vianočné rozprávky, seriály a rada si spievaš koledy. Napriek všetkým udalostiam, ktoré sa ti cez rok stali, si na Vianoce naladená optimisticky a máš úprimnú radosť. Celý december pre teba predstavuje pokoj a rodinnú pohodu.

Škorpión

Na Vianoce máš svoje vlastné zvyky a tradície. Nikdy nezačneš s výzdobou skôr, než je to podľa teba vhodné. Miluješ vonkajšie osvetlenie a na všetkých stromoch musia byť svetielka a ozdoby rovnakých farieb. Taktiež si potrpíš na posielanie vianočných pohľadníc, pretože si myslíš, že je to osobnejšie, než esemeska.

Strelec

Nemáš rada Vianoce. Nerozumieš, prečo je okolo nich toľko rečí, prečo sa ľudia stresujú a naháňajú. Najradšej by si Vianoce trávila sama, alebo s dobrou spoločnosťou, či rodinou. Nepotrebuješ žiadne darčeky, len pozornosť milovaných ľudí. Tá ťa poteší najviac.

Kozorožec

Nie si veľkou fanúšičkou Vianoc, pretože ti kradnú pozornosť. Na každé Vianoce dostaneš narodeninový darček spolu s vianočným, preto sa cítiš ochudobnená. Nemôžeš si pomôcť, no si z toho veľmi smutná a z Vianoc nemáš úprimnú radosť. Závidíš všetkým ľuďom, ktorí majú narodeniny v lete.

Vodnár

Miluješ Vianoce! Miluješ atmosféru Vianoc, miluješ vyberať darčeky pre príbuzných, miluješ dostávať darčeky, miluješ piecť koláče a miluješ všetko, čo Vianoce ponúkajú. Celý rok sa tešíš len na tento jeden sviatok a potom ti je ľúto, že všetko tak rýchlo skončí. Najlepšie by pre teba bolo, keby boli Vianoce každý mesiac.

Ryby

Vianoce si mala rada, keď si bola dieťa. Stratili pre teba čaro v okamihu, keď ti rodičia povedali, že darčeky nenosí Ježiško. Avšak, stále miluješ vianočné pečenie, máš rada škoricové cookies a medovníčky. Tvojou najobľúbenejšou tradíciou je vyjedať čokoládky z adventného kalendára. Budeš to robiť aj vtedy, keď budeš mať 40 a vlastné deti.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.