Pixabay/AdinaVoicu

Nikto netvrdí, že sú zlí a nemajú žiadne dobré vlastnosti. Len majú v povahe o čosi viac „ohňa“, ktorý keď sa zapáli, utekajme. Nehovoriac, ak urobíš alebo povieš niečo, čo neznášajú. Vtedy sa už v nich začína ozývať agresivita. A s tým by mali začať pracovať a naučiť sa to ovládať. Pretože kvôli tomu môžu prísť o priateľov. Kto by predsa chcel tráviť deň s človekom, ktorý sa správa agresívne? 

Dosť úvodných slov, poďme sa pomaly posunúť na samotné znamenia zverokruhu, ktoré majú k tomu najväčšie sklony. Hviezdy prezrádzajú, že sú to TIETO!

Baran

Ak existuje nejaký konflikt, hľadajme za tým poväčšine Barana. Je to veľmi bojovné znamenie, pri ktorom stačí maličká iskrička a môže zhorieť všetko. Niekedy si až príliš berie osobne veci, ktoré mu dotyčná osoba povie.

Preto pri Baranovi vyberaj slová opatrnejšie, ak nechceš jeho „bojovnosť“ pocítiť aj ty. Aby to nebolo len o tom negatívnom, mnohokrát je on ten, ktorý bojuje za spravodlivosť.

Lev

Inak to nebude ani pri Levovi, v ktorom často vyhráva agresivita. Ide najmä o situácie, kedy ľudia odmietajú skákať podľa neho. Je to „kráľ znamení“, preto to nie je nič nové pod Slnkom.

Chce byť ten, ktorý bude ukazovať smer, ten, ktorý bude inšpirovať ostatných a neprichádza do úvahy, že by bol ON ten druhý. S touto myšlienkou sa nevie stotožniť, čo teda dáva patrične najavo správaním.

Kozorožec

Pokora mu nič nehovorí. Preto sa vie dostať veľmi rýchlo do konfliktu. Ten by sa aj dal utíšiť, no problém je v tom, že u Kozorožca sa konflikt rovná agresívnemu správaniu.

A pri tom, s kľudnou hlavou sa všetko rieši lepšie, a navyše to prinesie aj ovocie. Ak sa dostaneš do podobnej situácie, snaž sa uprednostniť pokojnejšiu cestu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy