Unsplash/Kevin Hellhake

Tiež si už zúfalá z toho, že si zatiaľ nenašla toho pravého? Single život si si aj celkom užila, ale už by si sa chcela usadiť a nájsť si poriadneho priateľa. Niekedy si však brániš len ty sama.

Možno si to ani len neuvedomuješ, no to, čo robíš a ako sa správaš, má veľký dopad na tvoj ľúbostný život. Tvoje negatívne vlastnosti nemusia byť každému po vôli. Z akého dôvodu si stále single práve TY? Zisti to na základe svojho znamenia horoskopu.

Baran

Vysnívala si si svojho pána dokonalého a nezastavíš sa, kým ho nenájdeš. Robíš však veľkú chybu, pretože tak prehliadaš desiatky potenciálnych partnerov, s ktorými by si mohla byť šťastná a ktorí by ti zniesli aj modré z neba. Si si vôbec istá, že taký chlap, akého by si chcela, naozaj existuje? A že by ťa po týždňoch či mesiacoch úplnej dokonalosti neomrzel?

Býk

Si sebavedomá, čo je úplne super, no silné a nezávislé ženy majú problém nájsť si muža. Vieš prečo? Pretože chlapi sa silnej ženy boja. Oni si ju chcú dobýjať a bojovať o jej priazeň, čo môže byť v tvojom prípade problém. Ty však potrebuješ veľké gesto na to, aby ťa nejaký chlap vôbec zaujal.

Blíženci

Si príliš pojašená a nevypočítateľná. Tvoj temperament a veselosť môže byť pre niekoho príliš. Chlap v tvojej blízkosti často nevie, či si naozaj šťastná alebo si z neho robíš len srandu. A taktiež sa obáva toho, že ani vo vzťahu ťa nedokáže skrotiť, preto bude stále na pochybách, či nebudeš hľadať vzrušenie niekde inde.

Rak

Tvoja náladovosť môže pôsobiť na niektorých chlapov zmätočne. Stáva sa, že nevedia, ako s takýmito emóciami bojovať a ako ti pomôcť. Nepomáha ti ani fakt, že sa bojíš urobiť prvý krok, pretože sa bojíš odmietnutia. Nechávaš tak odísť aj muža, ktorý sa ti veľmi páči. Najskôr potrebuješ od chlapa počuť, aká si úžasná a že to s tebou myslí naozaj vážne, len tak sa mu dokážeš otvoriť.

Lev

Všade, kam prídeš, si stredobodom pozornosti. Samozrejme, že zaujmeš najmä mužské publikum. Rada flirtuješ, pretože chceš dať najavo to, že si sebavedomá a krásna. Pre niektorých chlapov to môže byť trochu odstrašujúce, pretože sa budú obávať veľkej konkurencie a toho, že si rýchlo nájdeš za nich nejakú náhradu.

Panna

Svoju dôslednosť a puntičkárstvo prenášaš aj do svojho vzťahu. Hľadáš dokonalého chlapa, ktorý bude galantný, dochvíľny, pozorný, slušný a vždy perfektne upravený. Kvôli tomu nedávaš šancu tým, ktorí možno nespĺňajú všetky body z tvojho zoznamu, no dokázali by ťa urobiť naozaj šťastnou. Tvoj perfekcionizmus ťa niekedy až príliš zaslepuje.

Váhy

Tvoj workoholizmus ti niekedy bráni v tom, aby si si našla čas na hľadanie lásky. Ak máš prácu, ktorá ťa naozaj baví a napĺňa, často si ju nosíš aj domov a zabúdaš na okolitý svet. Chlap sa preto môže cítiť zanedbávaný. Okrem toho hľadáš niekoho, kto bude pozorný a vždy tu bude pre teba. Malo by to však platiť aj opačne.

Škorpión

Tvoja žiarlivosť a výbušná povaha môže byť vo vzťahoch problémom. V hádkach chceš mať vždy posledné slovo, bez ohľadu na to, či pravdu máš, alebo nie. Nedokážeš si priznať svoju chybu a len máloktorý chlap to dokáže dlhodobo zvládať a rešpektovať.

Strelec

Tvoja dobrodružná povaha ti bráni v tom, aby si sa usadila. Máš rada svoju slobodu, rada robíš to, čo chceš a kedy chceš a nerada sa prispôsobuješ a podriaďuješ niekomu inému. Tvoja sloboda a samostatnosť preto často odrádza potenciálnych partnerov, ktorí môžu mať pri tebe obavy z toho, či ťa hneď neomrzia.

Kozorožec

Navonok hráš nedostupnú, no v skutočnosti túžiš po veľkých gestách a hrdinských činoch, ktorými by si ťa chlap získal. Niekedy však vysielaš zmiešané signály, kvôli ktorým muži nevedia, či si pripravená na vzťah alebo nie. Tvoja náladovosť tomu tiež veľmi nepomáha.

Vodnár

Rada sa obklopuješ ľuďmi, no uprednostňuješ priateľstvo pred vzťahom. Ľudia radi trávia čas v tvojej blízkosti, najmä pre tvoju spoločenskú povahu a dobrú náladu, ktorú okolo seba šíriš. Často však vysielaš zmiešané signály, preto chlapi nevedia, čo si o tebe majú myslieť. Mala by si jasnejšie dať najavo, čo cítiš a nedávať im falošnú nádej.

Ryby

Si príliš manipulatívna a dokážeš si chlapa omotať okolo prsta a dostať všetko, čo si zaumieniš. Niektorí však tvoju manipulatívnosť dokážu prekuknúť a obávajú sa toho, že sa s nimi len zahrávaš. Tvoje sarkastické poznámky a vtipy tomu tiež veľmi nepomáhajú.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy