Povedať NIE je niekedy ťažšie, než sa na prvý pohľad môže zdať. Ide o vec, ktorú sa musíš poctivo učiť najmä v tom prípade, keď chceš zmeniť svoj život k lepšiemu. Ak chceš mať pre seba viac času a nechceš sa už nechať manipulovať, musíš odmietnuť. Niektorí ľudia to totiž veľmi radi využívajú.

Niektoré znamenia zverokruhu majú trošku väčší problém s hovorením nie. Nemajú radi konflikty a s každým by chceli vychádzať dobre. Kvôli tomu ich ľudia v ich okolí často využívajú a radi nimi manipulujú. Je medzi týmito troma znameniami aj to tvoje?

Váhy

Váhy majú ten problém, že povedať nie dokážu len vo svojej mysli. Aj keď nechcú súhlasiť a v ich vnútri to vrie, napokon vyslovia aj tak súhlas. Sociálny kontakt a dobré vzťahy sú pre nich mimoriadne dôležité a často podriaďujú svoje vlastné dobro pre šťastie ostatných. Sú schopné dať aj to posledné, aj keď by to znamenalo, že sa následne budú cítiť zle.

Lev

Aj napriek tomu, že Lev je kráľovské znamenie, ktoré je predurčené vládnuť, má problém s hovorením nie. Chce byť neustále stredobodom pozornosti, no dominanciu niekedy získava aj za cenu toho, že sa bude musieť prispôsobiť a súhlasiť aj s vecami, ktoré mu nie sú po chuti. Často skôr koná, než si to premyslí, preto sa dostáva do situácií, z ktorých už nevie ako vycúvať.

Rak

Rak nehovorí nie, pretože si myslí, že všetko je možné zvládnuť. Je pre neho dôležité, aby so všetkými vychádzal dobre, preto často súhlasí aj s vecami, ktoré nechce vôbec urobiť. Nemá rád pocit, že niekto ním opovrhuje, preto robí všetko pre to, aby každému vyhovel. Namiesto toho, aby sa staral o seba a svoje šťastie, je ochotný dať ostatným aj to posledné.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.