Instagram/dararolins_vermi

Nie len časté dovolenky, ale zdá sa, že ani nového partnera. Dara tak vo svojom najnovšom príspevku, kde ukázala svoje vymakané pozadie a pozrieť si ho môžeš TU, poslala hejterom jasný odkaz!

„‚Rovnako, ako so súčasným, fotila sa aj s ex!‘ No toto. Chápete to?!? Kto by čakal, že sa aj v mojom živote budú opakovať situácie, ktoré zažíva zbytok populácie DNES A DENNE. Predtým sa fotila s jedným a teraz ZAS, ale s úplne iným. Milí autori tohoto škandalózneho odhalenia: je naozaj tak ťažké vidieť v tom len obyčajnú logiku veci? Však ale kto z vás sa nevyfotil s novým frajerom, po tom, čo už má fotky aj s tými bývalými?!?“ opýtala sa pod fotkou tých, ktorí stále vyťahujú jej minulý vzťah.

Silné slová venovala aj tým, podľa ktorých sa so svojimi dovolenkami príliš predvádza: „Aj keby som bola na dovolenke od teraz už navždy, čo vám je do toho?! Od 8 rokov som si na VŠETKO poctivo sama zarobila, takže môžem. A budem. S dcérou, s mužom, sama, s kamarátmi… A mám v pláne sa pri tom fotiť, spredu aj zozadu,“ zakončila svoj odkaz Dara.

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News