Všetci chlapi rozhodne nie sú rovnakí. Aj keď si všetci zaslúžia lásku, sú tu isté typy, ktorým sa všeobecne radšej vyhýbaj. Život s nimi rozhodne nikdy nebude ideálny a zaslúžili by si od života trocha výchovy. Nestrácaj s nimi čas, kým sa sami nespamätajú.

Workoholik

Mať pracovitého chlapa je super, no všetko má svoje hranice. Ak trávi celý deň v práci a kariérny rast je pre neho jediná vec, na ktorú myslí, budeš žiť vo vzťahu sama. Toľkokrát ho budeš čakať s večerou, až si raz uvedomíš, že to takto ďalej nepôjde. Nebude mať čas zavolať ti, a aj keď si ťa bude chcieť udržať malými pozornosťami, tú skutočnú od neho nikdy nedostaneš. Skutočné hodnoty života si uvedomí príliš neskoro, a ty azda nechceš stratiť roky svojho života.

„Sedlák“

Bez urážky. Ale toto je skupina chlapov, ktorých spája nie príliš vyberané správanie. Vulgarizmy, nemiestne vtipy, pivo v ruke a pocit, že muž je viac ako žena. Slušné správanie chlapovi tohto druhu nič nehovorí. Nikdy s ním nebudeš viesť plnohodnotný rozhovor a nikdy ti nebude skutočnou oporou. Pre takého muža budeš iba žena v domácnosti, ktorá mu každý večer prinesie jedlo na stôl. Až takého stretneš, ber nohy na plecia.

Povolanie? Syn!

Každý by chcel byť finančne zaistený, to iste. Ale ak sa chlap chváli majetkom, ktorý si nezarobil vlastnými rukami, nikdy nebude poznať životné hodnoty. Peniaze sú nástrojom, vďaka ktorému má pocit, že si kúpi všetko na svete, vrátane teba. Chváli sa autom, hodinkami, drahými dovolenkami. Nikdy však nebude vedieť, čo znamená pracovať a byť zodpovedný. Možno budeš peknou ženou, ktorú má po boku, ale nič viac. Až ho začneš nudiť, vymení ťa za „nový model“. Veď žiadna by mu neodolala.

Mamičkin maznáčik

Mať pekný vzťah s mamou je skvelé, no aj v tomto prípade existujú určité hranice. Niektoré matky sú na svojich synčekov priveľmi naviazané, a ich partnerky berú za svoje súperky. To zistíš veľmi rýchlo. Čo povie mamička, to platí. Poslúcha ju, prispôsobuje sa jej. Mamička varí najlepšie, preto sa k nej chodí najesť, aj keď už žijete spolu. Nie len, že je bez mamy ako bez nohy, ale aj samotná svokra ti zo života spraví boj.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.