Instagram/dararolins_vermi

Na chválu i kritiku je po mnohých rokoch v šoubiznise už zvyknutá. Stále sa však nájdu komentáre, ktorým speváčka Dara Rolins, tak ako aj mnoho iných, nikdy nepochopí. Keďže ju na Instagrame sleduje viac ako 680-tisíc fanúšikov a patrí k najsledovanejším celebritám na Slovensku i v Česku, mnohí majú pocit, že jej život môžu súdiť a komentovať. S nezmyslami však u tejto divy nepochodia!

V zime vyplávalo na povrch, že 49-ročná umelkyňa už viac nie je single. Po tom, čo sa v roku 2018 rozišla s Rytmusom, nemala oficiálneho partnera po svojom boku. Teraz je však po uši zamilovaná do bývalého českého futbalistu Pavla Nedvěda a svoju lásku už viac  neskrýva pred verejnosťou. Dvojica má za sebou aktuálne aj romantickú dovolenku v luxusnom rezorte.

Dara a Pavel si vychutnali teplo a exotiku na rozprávkových Maledivách. Odtiaľ zverejnili na sociálne siete fotky, pričom nechýbal ani záber priamo z postele! O speváčke je známe, že sa každý rok vyberie v tomto období do tepla.

Niekoľko rokov to bol jej obľúbený ostrov Bali, no tentokrát to kvôli opatreniam zmenila. Jej posty na Instagrame svedčia o tom, že nemá čo ľutovať. No opäť sa presvedčila o tom, že ju sledujú aj ľudia, ktorí jej nič nedoprajú.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News