Kristína Svarinská

Herečka Kristína Svarinská sa ozvala v komentári na Instagrame pod príspevkom jej expartnera. Čo odkazuje Expl0vi?

Krásna slovenská herečka Kristína Svarinská je u nás známa svojou šikovnosťou a autenticitou vo filmoch či seriáloch. Hoci má iba 34 rokov, za sebou už má bohatú kariéru.

Na našich televíznych obrazovkách sa teraz pravidelne objavuje v úspešnom dobovom seriáli Dunaj, k vašim službám. Nedávno si zahrala aj vo filme Lieta v tom, kde stvárnila tehotnú ženu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristína Svarinská (@kristina.svarinska)

Kristína Svarinská posiela odkaz Expl0vi

Pred pár rokmi si Kristína tiež zasúťažila v šou Let’s Dance. Vďaka tomu sa spoznala s o niekoľko rokov mladším známym YouTuberom Expl0m. A hoci spočiatku svoj vzťah tajili, napokon sa spolu začali ukazovať aj na verejnosti. Žiaľ, po pár mesiacoch to medzi nimi stroskotalo.

Teraz mu však posiela odkaz prostredníctvom komentára pod jeho najnovším videom. „Na Valentína vyťahujem zo šuplíka jeden starší slamík o (seba)láske. Happy Valentines kamoši, majte sa radi,“ odkázal Expl0 fanúšikom pod príspevkom na Instagrame, v ktorom recituje, alebo teda rapuje jeden zo svojich textov, ktorý napísal.

Pod videom sa ozvala práve jeho expartnerka Kristína Svarinská. „Ty si kráľ,“ napísala a pridala ešte emodži hviezdičiek a srdiečka.

Pravdou ale je, že fanúšikovia by známu herečku opäť radi videli po boku ďalšieho chlapa. Veď ju takmer neustále s niekým spájajú. No aj v prípade jej vzťahu s Expl0m to zatiaľ vyzerá tak, že sa zrejme rozišli v mieri a aj mesiace po ich spoločnom konci sú kamaráti.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Altof – Expl0ited (@expl0ited_)

Zdroj: Instagram/expl0ited_

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News