Kristína Svarinská

Nová slovenská komédia „Lieta v tom“ prináša na filmové plátna fascinujúci príbeh o klamstvách, zápletkách a komických situáciách. Hlavné role si zahrali Kryštof Hádek a Kristína Svarinská, ktorí už predtým excelovali vo vzájomnej spolupráci v seriáli „Volha“. Ich chémia pred kamerami bola priam hmatateľná.

Kristína Svarinská ako tehotná striptérka

Pre herca Tomáša Dianišku to bolo prvýkrát, čo sa ocitol na filmovej režisérskej stoličke. Tomáš Dianiška predstavuje príbeh Lukáša (Kryštof Hádek), ktorý sa snaží oklamať svoju smrteľne chorú matku (Taťjana Medvecká) tým, že jeho tehotná suseda a bývalá striptérka, Natália (Kristína Svarinská), sa vydáva za jeho snúbenicu.

Film „Lieta v tom“ spája elementy komédie a romantiky, vytvárajúc zábavnú a ľahkú atmosféru. Dejová línia sa sústreďuje na sériu nešťastných a humorných nedorozumení, ktoré vyplývajú z Lukášovej lži.

„Film má skvelú, bláznivú ústrednú zápletku. Snažili sme sa skôr o komédiu s romantickým nádychom než o čistú romantiku. Myslím si, že vybudovať dobrú komédiu je zábavnejšie, ale v konečnom dôsledku aj náročnejšie, ako vytvoriť romantický film,“ prezradil režisér Tomáš Dianiška.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bontonfilm Slovensko (@bontonfilm_slovensko)

Okrem Kristíny Svarinskej a Kryštofa Hádka si vo filme zahrali aj Taťjana Medvecká, Anna Polívková, Miroslav Noga, Filip Rajmont, Sandra Nováková a mnoho ďalších.

Rekord v natáčaní posteľovej scény?

Tomáš Dianiška nám v rozhovore prezradil zákulisné informácie z natáčania. Prvá posteľová scéna na začiatku filmu sa natáčala až 13-krát, pretože mali rôzne problémy so svetlom a výbuchy smiechu. Centrifúga bola ozajstná a Lukáš s Natáliou ju absolvovali 3-krát. Dokonca si pri tom Lukáš aj zanadával, takže niektoré scény museli byť vystrihnuté.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News