Lela a Karlos Vémola

V Česku a na Slovensku už asi neexistuje človek, ktorý nepozná meno Vémola. Či už ide o fanúšikov športu alebo šoubiznisu, každého zaujíma, ako sa známej rodinke darí. A práve teraz na filmové plátna prichádza celovečerný dokument o Karlosovi a jeho živote. Lela nám však porozprávala aj niečo z ich súkromia. 

Kto a čo sa skrýva pod maskou Terminátora, jedného z najlepších MMA zápasníkov česko-slovenskej scény? Aké boli jeho začiatky, pády a najmä cesta za úspechom? Nielen to sa dozvieš v novom filme Karlos, ktorý natočila dvojica režisérov Michal Samir a Šimon Šafránek. Do kín prichádza 25. januára, no veľkolepá predpremiéra sa konala už 17.

Film Karlos má podľa tvorcov ambíciu odhaliť, aký je Karlos Vémola naozaj. Zachytáva už jeho začiatky bojovníckej kariéry a to, čo robil predtým. Ide o jeho cestu od mladého vyhadzovača v Londýne a kulturistu, cez zápasníka UFC, po hviezdu Oktagonu.

Ide však o autentický film, ktorý tvoria jedinečné zábery z minulosti staré 15 rokov. Práve počas tohto trvania sa natáčal.

Svet MMA jej predtým nič nehovoril

Ako však natáčanie filmu vnímala Lela, ktorá je s Karlosom 6 rokov? „Spočiatku som o tom nevedela, lebo vždycky okolo muža, keď boli nejaké zápasy alebo nejaké verejné udalosti a tak ďalej, tak tie kamery točili a mne nenapadlo, že sa rieši film. On mi to samotnej najprv nepovedal,“ prezradila nám Lela Vémola, ktorá sa s Karlosom spoznala cez sociálnu sieť.

A hoci spočiatku bola nedostupná, nerobila to naschvál. Svojho terajšieho manžela predtým ani nepoznala.

„Svet MMA mi nič nikdy predtým nehovoril. Až keď som ho spoznala, tak som sa začala viac zaujímať, respektíve celá moja rodina. Takže až potom som zistila, kto je ten Karlos, ktorý mi písal na sociálnej sieti,“ priznala s tým, že vtedy aj mal ešte málo sledovateľov a ona, ako modelka, o niečo viac.

Vo vzťahu teda Lela zažívala viac neznámeho. Až neskôr k nej prišli producenti a povedali jej, že sú z tímu Karlosa a už pár rokov pre neho natáčajú film. Aby teda nebola prekvapená, že ju natáčajú. „Potom už to bolo na takej normálnej báze. Že v akýchkoľvek situáciách sa tie kamery u nás objavili doma,“ dodala.

„Nie vždy, samozrejme, som bola úplne happy, pretože ako hovorím, buď sa natáčalo u nás doma, keď som bola pred pôrodom, tehotná, čiže s veľkým bruškom, alebo po pôrode. A tá situácia ženy v takýchto stavoch je veľmi náročná. Nebudem klamať, takže vždy to nebolo pre mňa jednoduché, ale spoločnými silami sme to nejako zvládli obidvaja. A nakoniec je film na svete a premiéra je tu,“ prezradila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

Aj Lela Vémola niektoré časti filmu videla prvýkrát

Ako už sama Lela priznala, s Karlosom neboli spolu od začiatkov natáčania filmu. Veľa vecí tak pre ňu bolo nových. „Ja som film videla už pred premiérou, takže presne som vedela, čo tam je a čo tam nie je. A keďže o minulosti môjho manžela viem veľa vecí, nemáme žiadne tajnosti v ničom, tak som očakávala, čo tam asi bude,“ priznala.

Ako Lela a Karlos prežívali ťažké životné chvíle a čo ďalšie deti?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieRozhovory