Speváčka Meghan Trainor

Jej tehotenstvo prekvapilo mnohých fanúšikov. Obľúbená a svetoznáma speváčka, Meghan Trainor, bude dvojnásobnou mamičkou. S krásnou novinkou sa podelila na svojom Instagrame, kde ukázala aj prvé zábery bábätka!

29-ročná Meghan, ktorá na svojej kariére začala pracovať už ako tínedžerka, má za sebou mnohé svetové úspechy. A vyzerá to tak, že sa jej mimoriadne darí aj v súkromí. Koncom decembra oslávila s manželom 4. výročie svadby.

Ďakujem, že ma tak rozosmievaš, že sa pri tebe cítim vždy tak milovaná a za to, že si tým najlepším životným partnerom,“ napísala k spoločným záberom krásne vyznanie. Láskou jej života sa stal 30-ročný herec Daryl Sabara, ktorý bol známou detskou filmovou hviezdou.

Meghan Trainor a Daryl Sabara
zdroj: Instagram/meghantrainor

Meghan odhalila druhé tehotenstvo

Zamilovaná dvojica sa stala v roku 2021 prvýkrát aj rodičmi. Meghan vo februári porodila chlapčeka, ktorý dostal meno Riley. Ako napísala k fotkám z pôrodnice, bol to ten najkrajší valentínsky darček, aký si mohla želať. Aj keď sa chlapček vypýtal na svet skôr a nie 14. februára, ako to mali naplánované. Ktovie, v ktorý deň k nemu pribudne mladší súrodenec.

Dieťatko číslo 2 príde toto leto,“ napísala blondínka k najnovšej fotke na svojej sociálnej sieti, kde ju sleduje viac ako 16 miliónov followerov. Na nej drží v ruke aj niekoľko záberov z ultrazvuku, ktoré potvrdzujú jej druhé tehotenstvo. Je jasné, že sa spolu s manželom ďalšieho bábätka nevedia dočkať!

Zdroj: Instagram/meghantrainor

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News