Známa slovenská speváčka je v očakávaní a má na svet priviesť už tretieho potomka. Chvíľu sa snažila dať si pauzu od sveta emotikonov a lajkov, ale neskôr sa vrátila s krásnymi správami. Takto vyjadrila Mária Čírová svoje emócie na instagramovom profile.

“Cítim sa spokojne, oddýchnuto, trošku som pribrala. Ale to ste už asi niekde zachytili. Čoskoro sa zo mňa stane trojnásobná maminka a veľmi preveľmi sa na túto úlohu teším,” napísala speváčka.

Členovia rodiny sú z tejto správy rovnako nadšení a venujú sa rastúcemu brušku. “Náš piaty člen sa začína pomaličky ozývať. Ja to už sem-tam pocítim, no ostatní na ten kopanček stále čakajú,” vyjadrila Mária Čírová. “Toto obdobie je tak zázračné, ako sa z toho všetci tešíme,” dodala.

Na povrch vyšli aj isté špekulácie o pohlaví očakávaného prírastku. Čo na to hovorí mamička? “Zatiaľ nevieme, iba tipujeme. Doma je to presne 50 na 50. Vraj niekedy pohlavie dieťatka odhalia chute. Pamätám si, že pri Hugovi som mala skôr chuť na slané a pri Zoe na sladké. Aj teraz som skôr orientovaná na sladko,” vysvetlila známa speváčka.

View this post on Instagram

Sladkosti 🍫🍪🍭 ma sprevadzaju celym zivotom, ale teraz predsalen o trosicku viac 🤰🏼🙊✌🏻🥳 Dostavam mnoho otazok odkedy prepuklo ze nas bude doma viac, co cakame, ci to bude chlapcek👦🏼❤️, alebo dievcatko👧🏼❤️?… Zatial nevieme, iba tipujeme. 🙏🏻🙏🏻 Doma je to presne 50 na 50. Vraj niekedy pohlavie dietatka odhalia CHUTE! 😋. Pamatam si, ze pri Hugovi som mala chut skor na slane 🍳 a pri Zoe na sladke 🍰. Aj teraz som skor orientovana na sladko 🤩. Ako ste to mali vy? Myslite ze sa to da odhadnut podla chuti?? 🙂 mimochodom ked otvorim Tatianu, tak ma ovladne aj neskutocna nostalgia, lebo to bola asi najoblubenejsia dobrota mojho detstva!! 🙂 Vytiahla som ju preto, lebo vas chcem upozornit aj na sutaz, ktora pocas marca prebieha na www.figaro.sk. 🙌🏻 Mozete tak popri maskrteni hrat aj o peniazky..Viete ako to chodi, korunka ku korunke.. celkovo sa hra o 20.000 EUR, tak drzim palce!!! ✊🏻✊🏻✊🏻 #caspreseba #figarocokolada #vitajnamojejceste #inspirujmesanavzajom #sladketehotenstvo 👑👏🏻👏🏻

A post shared by MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova) on

Ako by však najlepšie opísala tehotenstvo? Mária Čírová v tom má jasno: “Čakať bábätko je niečo nadpozemské. Vďaka Bohu, že si to môžem ešte raz vychutnávať.”

Budúcej trojnásobnej mamičke a celej rodine prajeme veľa zdravia a šťastia.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.