instagram.com/mingay

Amanda Seyfried tvrdí, že si rodičovstvo veľmi užíva a rada by sa opäť stala matkou. Problém však vidí v načasovaní. O americkú herečku je totiž vo filmovej brandži veľký záujem. 

Známa herečku, ktorú si obľúbil celý Hollywood by chcela ďalšie dieťa. Prvé rodičovstvo ju presvedčilo o tom, že materstvo ju veľmi napĺňa. “Milujem byť matkou, je to naozaj zábava. Nedávno som ju na tri dni nechala doma, pretože som musela propagovať film Art of Racing in the Rain a veľmi mi chýbala,” povedala v rozhovore pre britský magazín OK!.

Tridsaťtriročná herečka spolu s jej manželom, hercom Thomasom Sadoski vychovávajú dvojročnú dcéru Ninu. Komplikáciu pri druhom tehotenstve vidia v skĺbení práce a voľného času. “Problém je v načasovaní. Všetci okolo mňa majú dve deti a ja by som chcela tiež ďalšie. Naozaj cítim, že som pod tlakom,” uviedla Amanda Seyfried.

Amanda Michelle Seyfried sa vo veku 11 rokov najprv venovala modelingu. Na televíznej obrazovke sa po prvý raz objavila o štyri roky neskôr. V roku 2004 debutovala  romantickej komédii Protivné baby. Najviac ju preslávili snímky Mamma Mia! (2008), Milý John (2010), Listy pre Júliu (2010) a Bedári (2012).

 

Zdroj: SITA, femalefirst.co.uk 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News