instagram.com

Ak si myslíš, že kráľovnin zelený kostým, ktorý len nedávno pobavil celý internet bol vrchol, budeš prekvapená. 92-ročná kráľovná na sebe počas svojho života mala už všelijaké kreácie, no tento posledný patrí k najbizarnejším. 

Na nedávnej ceremónii, ktorá sa konala pri príležitosti vymenovania dvoch nových rytierov v Edinburghu vyzerala naozaj zvláštne. Jej outfit zahŕňal čiernu pokrývku hlavy s veľkým bielym perím. Smaragdovozelený plášť, ktorý jej pokrýval bielu róbu mal na sebe viac kráľovských doplnkov, ako si vieš predstaviť. Na dôležitej Škótskej ceremónii sa predsa musí zaujať.

Aj keď je známa svojimi farebnými kostýmami, tentokrát zvolila dlhé biele šaty. K nim na spomínaný vyzdobený plášť pridala aj veľké biele mašle na ramená, náhrdelník pripomínajúci veľký opasok, biele rukavice a striebornú metalickú kabelku. Všetky ozdoby majú mať kráľovský význam. Okrem šiat a kabelky bol jej kostým identický s tým, ktorý mal na sebe jej vnuk, princ William. Na spoločnej fotografii podľa ľudí vyzerajú bizarne, a aj my sa prikláňame k názoru, že tento kráľovský počin vyzerá trocha smiešne. Čo si myslíš ty?

 

Zdroj: bustle.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife