Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

To, s kým bude H&M pracovať na ďalšej špeciálnej dizajnérskej kolekcii, už vieme. Ale kto je záhadná modelka z videa kampane? 

Dievča, ktoré modelingový agent v 13-tich rokoch objavil na Hlavnej stanici v Amsterdame a ktorú má v liste modeliek zapísanú aj Anna Wintour. Imaan Hammam sa v Amsterdame aj narodila, pričom jej otec je z Egypta a matka z Maroka. Exotický mix rodičov poskytol modelke výborný genetický základ pre úspech v modelingu. Na móle sa už objavila v modeloch mnohých svetoznámych módnych značiek ako Givenchy, Alexander McQueen, Burberry, Prada, Marc Jacobs, Victoria´s secret a ďalší a trikrát zahviezdila na titulnej strane amerického Vogue.

In Love with my new VOGUE Spain Cover!! Such an amazing team thank you for having me @voguespain ❤

A post shared by Imaan Hammam (@imaanhammam) on

„Som tak rada, že pracujem na kampani pre ERDENxHM! Bolo to tak zábavné pracovať s týmto skvelým tímom. Už sa nemôžem dočkať, až to uvidím na jeseň v obchodoch!”, vyjadrila sa Imaan pre holandský Vogue. Fotku v čiernych šatách s kvetinami a flitrami z novej kolekcie zverejnilo pre pár dňami aj H&M na svojom instagrame.

Minulý rok táto modelka dokonca vyhrala súťaž Modelka roka a porazila ťažkú súperku Bellu Hadid. Imaam však až taký nováčik v H&M nie je. Už v roku 2015 bola tvárou ich jarnej a letnej kampane Bohemian Forever, ktorá bola plná volánov, kvetinovej potlače a denimu.

annicvw.com

Okrem Imaan sa v tohtoročnej kampani objavuje v návrhoch Erdema aj model, nakoľko dizajnér navrhuje kolekciu aj pre mužov. Na instagrame zverejnilo H&M fotku Neela Vissera v pyžame, ktoré je inšpirované vojenskou zelenou a modrými kvetmi.

Presenting @erdem's first-ever menswear collection! #ERDEMxHM @neelsvisser @hm_man

A post shared by H&M (@hm) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista