Pár v daždi - smiech je ich korenie lásky

Láska je sama o sebe krásna a naplňujúca, no na to, aby bol vzťah tak správne šťavnatý, potrebuje tú chuť niečím vyšperkovať. Ide o situácie a momenty, ktoré každému páru oživia spoločné fungovanie a je dobré, ak prichádzajú úplne prirodzene. Niektoré častejšie, iné menej, no všetky sú dôležité. Nazvime to korenie lásky.

Korenie lásky sa skrýva najmä v nasledujúcich 3 veciach. Každá jedna z nich má vo vzťahu svoju úlohu, a ak sú všetky vzájomne vyvážené, váš vzťah sa nedostane do stereotypu, a už vôbec ho nezabije nuda.

Smiech

Smiech spája ľudí bez ohľadu na to, v akom vzťahu sú. No v tom partnerskom je obzvlášť potrebný. Potrebujete vedieť, ako si vylepšiť náladu, venovať si nežný úsmev, ale aj sa smiať tak, až vám budú tiecť slzy po tvári. Tak, ako najlepší kamaráti. Nie vždy je podmienkou, aby ste mali úplne rovnaký zmysel pre humor, no ak sa akceptujete, všetko je v poriadku. Veď kto dáva tvojím perám úsmev, ten dáva tvojmu srdcu lásku. Tak sa to hovorí, však?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Vášeň

Keď ide o vzťah, vášeň nie je potrebná iba v posteli. Spoločné záujmy a vlastne, všetko, do čoho sa spoločne pustíte, by malo byť robené naplno. No netvárme sa, že nejde hlavne o se*. Bez toho vzťah jednoducho fungovať nebude. Milovanie musí byť o tom, že sa jeden druhému úplne oddáte, že si vychutnávate vzájomné dotyky a spája sa pri ňom viac ako len vaše nahé telá. Na rovinu, taká rýchlovka vás vždy uvoľní, no nie?

Hádky

Medzi korenia lásky patria aj hádky. Toto je kategória, ktorá je vítaná menej často, no napriek tomu je naozaj potrebná. Nie je v poriadku nechávať v sebe problémy a zlosť bublať, inak bude následný výbuch veľmi toxický. Malé hádky ako v pravej talianskej domácnosti vás trochu prebudia. A potom sa môžete vrátiť k udobrovaniu, ktoré môže mať aj vášnivú podobu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating