René Rendy so Zuzanou Plačkovou a Dionom

Je to odhalené! Portál EMMA prostredníctvom facebookového profilu pre nevesty zistil, koľko si René Rendy pýta za hodinové vystúpenie. Tá suma ťa určite prekvapí. 

René „Rendy“ Strausz je u nás známy najmä svojím humorom, ktorým možno neraz rozosmial aj teba. Ak ho sleduješ na sociálnych sieťach, možno si si všimla aj to, že má naozaj veľké srdce a rád pomáha menej šťastným ľuďom.

Koľko si René Rendy pýta za hodinové vystúpenie?

Počas tých rokov, čo je René Rendy známy v našom šoubiznise, si stihol vybudovať dosť veľkú fanúšikovskú základňu. Našiel sa totiž aj v hudbe a vystúpeniach s kapelou Cico Band. Dokonca naspieval aj pár piesní, ktoré sa zakrátko stali virálnymi a dodnes nesmú chýbať na žiadnej párty, nejednej svadobnej hostine či na rodinných oslavách.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RENE STRAUSZ (@rene.rendy)

Chytľavým sa stal aj nedávny song, ktorý René naspieval so svojou manželkou Zuzkou Plačkovou. Pár mesiacov predtým nás rozcítil, keď zložil pieseň pre svojho vtedy ešte nenarodeného syna Diona, ktorého tváričku konečne ukázal až po roku od narodenia. V jednom z jeho klipov sa dokonca objavila aj exfarmárka Stanka Klčová.

René Rendy pred pár rokmi možno ani netušil, že bude taký populárny a obľúbený. A až tak, že si ho ľudia budú pozývať na súkromné akcie. Aj prednedávnom sa objavil na jednej svadbe, s čím sa pochválili nevesta so ženíchom na Facebooku, čo zaznamenal portál EMMA.

„Aj my už máme svoj deň D za sebou. Bol to nádherný zážitok a fakt dosť dobrá párty. Chodí mi strašne veľa správ ohľadom ceny za Reného. Berú 1 500 €/hodina,“ píše sa pod fotkou ženícha a nevesty s Reném, ktorá bola zverejnená na facebookovom profile, kde sa nevesty delia o rady a skúsenosti zo svojho svadobného dňa. Zaznamenal to portál EMMA.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RENE STRAUSZ (@rene.rendy)

Zdroj: EMMA

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News