Zuzana Plačková s rodinou

Fanúšikovia ju ihneď zahrnuli srdiečkami! Najznámejšia slovenská influencerka Zuzka Plačková na svojom Instagrame spravila výnimku a zverejnila celú tváričku synčeka Diona. Na koho sa podľa teba podobá viac?

Kráľovná slovenského Instagramu žije život, po ktorom mnohí túžia. Spoluprácami či podnikaním si mesačne zarába obrovské sumy peňazí. A nedarí sa jej iba v pracovnej oblasti, ale aj v tej súkromnej. V septembri porodila svoje prvé bábätko, synčeka Diona a netají sa tým, že mu čím skôr chce dať súrodenca.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova)

Plačková konečne ukázala Dionovu tváričku

Sajfa a Veronika Cifrovci, Jasmina a Patrik Vrbovskí či Ivana a Marián Gáboríkovci. Toto sú obľúbené slovenské celebritné rodiny, ktoré na svojich sociálnych sieťach nezverejňujú tváričky ich detí a snažia sa ich tak chrániť. Po pôrode sa k nim pridali aj Zuzka Strausz Plačková s manželom Reném.

Influencerka však práve dnes spravila výnimku a Dionovu tváričku ukázala v plnej kráse. Na Instagrame zverejnila jeho fotku iba pár dní po pôrode. Dnes má totiž jej synček už 7 mesiacov. Verila by si, že ten čas tak letí?

„Tu si mal iba 4 dni a teraz máš už 7 mesiacov. 7 najkrajších mesiacov nášho života. Práve ty, Dion, si musel prísť do nášho života a naučiť nás, ako žiť. Naučiť nás, čo je najdôležitejšie v našich životoch a ukázať nám, kam až dokáže siahať láska. Si to najkrajšie, čo nám život dal. Milujeme ťa viac ako čokoľvek iné na svete,“ vyznala sa zo svojich citov mamina.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova)

Pod príspevkom sa takmer ihneď po zverejnení objavili komentáre, v ktorých sa fanúšikovia doslova roztápajú. Zuzku a Reného zaplavili srdiečkami. A čo myslíš ty? Na koho sa Dion podobá viac?

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News