Zuzana Plačková a René
Instagram/queen.plackova

Vytúžené tehotenstvo sa jej nečakane skomplikovalo. Zuzana Plačková sa už o pár týždňov stane mamou, no čakanie na bábätko je pre ňu nie len tým najkrajším obdobím, ale zároveň i poriadne náročným. Známu influencerku a podnikateľku dobehli zdravotné problémy, kvôli ktorým musela byť hospitalizovaná. Informovala o tom na svojom Instagrame.

30-ročná kráľovná slovenského Instagramu, si len nedávno vydýchla, keď súd stiahol obvinenie, na základe ktorého mali byť aj s manželom stíhaní. Zdalo sa, že je teda všetko v absolútnom poriadku a budúca mamička sa naplno venovala svojej práci, popri ktorej si užívala tehotenstvo.

Aj keď sa jedného problému „zbavila“, prišiel druhý, a to ten zdravotný, ktorý ju trápi už dlhé týždne.

Zuzana Plačková
zdroj: Instagram/queen.plackova

Plačková pred svojimi fanúšikmi netajila, že jej tehotenstvo spôsobilo isté trápenie. Šlo najmä o problémy s dýchaním, kvôli ktorým sa po nociach dusila a každý deň musela používať inhalátor. „Nechápem, keď spím cez deň, žiaden kašeľ nemám. Keď si ľahnem večer spať, tak 2/3 hodiny sa trápim a často to končí, že sa toľko dusím, až sa pozvraciam. Ja už fakt nevládzem, posledný mesiac len toto riešim,“ priznala so strachom najmä o bábätko.

Práve tieto problémy ju nečakane dostali včera večer až do nemocnice. Čo sa stalo?

Zuzana Plačková s manželom Reném
zdroj: Instagram/queen.plackova

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News