Plačková, René a Dion

Najznámejšia slovenská influencerka a podnikateľka Zuzana Strausz Plačková konečne porodila svojho vysnívaného syna Diona. Tak, ako bežná smrteľníčka, aj ona počas tehotenstva pribrala. Iba týždeň po pôrode ale schudla neuveriteľných 17 kíl, s čím sa nezabudla pochváliť na svojom Instagrame.

Zuzka Plačková počas tehotenstva pribrala neuveriteľných 30 kíl a tesne pred pôrodom pokorila stovku, mala presne 102 kilogramov. Viacerí sa domnievali, že takýto nárast váhy jej môže prihnať nevídané zdravotné problémy a dokonca ohroziť nielen dieťatko, ale aj samotnú maminu. Je to však úplne normálne a pri jej výške 178 centimetrov nič nezvyčajné.

Zuzana Plačková a René
zdroj: Instagram/queen.plackova

Plačková už schudla 17 kíl

„Nie, nevadí mi, že mám 100 kíl, lebo sú to tie najkrajšie kilá v mojom živote, ktoré dám bez problémov po pôrode dole,“ zverila sa kráľovná slovenského Instagramu pred mesiacom.

A zdá sa, že mala pravdu. Iba týždeň po pôrode totiž váži o 17 kíl menej, čo zverejnila v príbehu na svojom Instagrame. Aj na fotke, ktorú pridala s Jasminou, novopečená mamička vyzerá dobre a vôbec by si netipovala, že na konci tehotenstva mala viac ako 100 kíl.

Plačková a Jasmina
zdroj: Instagram/queen.plackova

„Na tomto si úplne najviac fičím, na odvodnenie. A môžem vám povedať, že od pôrodu som zatiaľ dala 17 kíl dole. Takže 17 kíl za týždeň,“ pochválila sa Plačková na Instagrame.

Život na materskej podľa Plačkovej

Krásna mamička je iba týždeň na materskej, no už teraz je veľmi spokojná a šťastná. Dokonca sa pochválila aj tým, ako to vníma. A podľa príbehu, ktorý zverejnila na svojom Instagrame, aj ty posúdiš, že sa veru nemá na čo sťažovať. Má sa totiž ako v bavlnke.

„Život na materskej je úplne v pohode, asi tak by som to zhrnula,“ zasmiala sa Zuzana so šampanským v ruke.

Zuzka Plačková začala chudnúť takmer hneď po pôrode. A zdá sa, že jej diéta je naozaj veľmi účinná, pretože málokomu sa podarí schudnúť 17 kíl za týždeň. A určite jej závidí kopec žien. Nuž, klobúk dole.

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News