Plačková pred pôrodom

Tehotná Zuzana Plačková opäť pribrala. Presne pred mesiacom priznala, že sa jej ručička na váhe neuveriteľne zdvihla. Teraz sa na Instagrame „pochválila“ ďalším nárastom váhy a pokorila neuveriteľnú stovku. Ona s tým žiadny problém nemá, sleduj jej reakciu.  

„Nejakých 26 kíl sme hore. Túto váhu pri pohľade na mňa by nikto netipoval a vlastne ani ja sama. Neviem, či vôbec funguje dobre tá váha, jak na to kukám,“ napísala pod jeden zo svojich príspevkov v stories pred mesiacom. Už vtedy vážila skoro 94 kilogramov.

Instagram/queen.plackova
zdroj: Instagram/queen.plackova

Plačková opäť pribrala

A včera prišiel ďalší šok. Keď Zuzku na Instagrame sleduješ, možno si postrehla, že opäť zverejnila fotku s jej aktuálnou váhou.

Maminou sa možno stane už o niekoľko hodín či za pár dní. Kedykoľvek to na ňu môže prísť. Za posledné dva týždne ale pribrala 9 kíl a pokorila tak stovku. Teraz má neuveriteľných 102 kíl a nepochybne každú chvíľu čaká, kedy ju Dion konečne prekvapí a bude musieť utekať do pôrodnice.

„Nie, nevadí mi, že mám 100 kíl, lebo sú to tie najkrajšie kilá v mojom živote, ktoré dám bez problémov po pôrode dole. Inak za posledné 2 týždne som dala 9 kilo hore,“ napísala do príbehu na svojom Instagrame.

Plačková pribrala
zdroj: Instagram/queen.plackova

Je to normálne

Pri jej výške 178 centimetrov mala pred tehotenstvom približne 70 kíl, takže pribrala viac ako 30 kíl. Možno by si si povedala, že to nie je normálne, no opak je pravdou.

Niekto môže tvrdiť, že počas tehotenstva žena priemerne priberie zhruba 9 až 15 kíl a pri dvojičkách 20. Niektoré ženy naozaj priberú 30 kíl a je to úplne normálne, hoci sa môžu pridružiť kadejaké choroby.

Zuzana Plačková
zdroj: Instagram/queen.plackova

Zuzka Plačková je nepochybne pod prísnym dohľadom lekárov, keďže prednedávnom mala problémy s dýchaním.

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News