Zuzana Plačková a manžel René Strausz

Zuzana Strausz Plačková patrí k našim najznámejším influencerkám a podnikateľkám. Ak si už viackrát premýšľala nad tým, ako vlastne dosiahla takýto úspech, potom máš jedinečnú šancu. Ako avizovala na svojom Instagrame, o svoje vedomosti a skúsenosti sa teraz plánuje podeliť. A to na vysokej škole!

Sú ľudia, ktorí ju milujú, a sú ľudia, ktorí ju iba kritizujú. No sledujú ju obidva tábory. Pravdou však ostáva, že 31-ročná Zuzana dobre vie, ako sa robí biznis. Vďaka svojim nápadom a cieľavedomosti si už roky užíva luxusný život, s ktorým sa rada pochváli aj na sociálnej sieti. Pre niekoho je to provokácia, pre iného zase motivácia. Čo sa však skrýva za drahými autami, dovolenkami či značkovým oblečením?

zdroj: Instagram/queen.plackova

Plačková bude prednášať

Kráľovná slovenského Instagramu sa netajila tým, že v roku 2020 zarobila na svojich produktoch a sociálnej sieti viac ako milión eur. Počas ďalšieho roka sa jej túto sumu podarilo prekonať už behom prvého polroka. Pod jej menom vychádzajú CBD produkty, kolagény, diétne nápoje či strava, oblečenie, ale aj kozmetika. Okrem toho investovala do nehnuteľností a vlastní aj kaviarne, obchod s oblečením pre deti či kozmetický salón.

„Chcem otvoriť dve nové kaviarne, obchod a salón,“ prezradila najnovšie. Ak niekto túži po podobnom úspechu alebo chce vedieť, ako to dokázala a čo všetko sa za podnikaním skrýva, potom si ju môže vypočuť naživo.

Zuzana totiž prekvapila fanúšikov tým, že bude prednášať na vysokej škole. „Príďte na prednášku o podnikaní, o sociálnych sieťach a budovaní vlastného brandu,“ stojí na ozname, ktorý aj sama zdieľala.

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News