Zuzana Plačková a René Strausz

Fanúšikovia sa z jej prekvapení len tešia! Zuzana Strausz Plačková sa na svojom Instagrame pochválila veľkými novinkami. Úspešná podnikateľka a influencerka má v pláne nechať rozrastať svoju biznisovú rodinku. Popri niekoľkých podnikoch a starostlivosti o malého synčeka sa púšťa do ďalších plánov.

31-ročná kráľovná slovenského Instagramu, ktorú na tejto sieti sleduje viac ako 875-tisíc followerov, vie, ako točiť peniaze. Už do svojej tridsiatky si vďaka svojej práci splnila všetky materiálne sny. Netajila sa tým, že túži už iba po bábätku. I toto želanie sa jej v septembri minulého roka splnilo a na svet prišiel chlapček, ktorý dostal meno Dion. Ak jej fanúšikovia čakali, že svoje aktivity odloží bokom, mýlili sa.

Zuzana Plačková s manželom Reném a synom Dionom
zdroj: Instagram/queen.plackova

Plačková je v tomto nezastaviteľná

Zuzana je známa tým, že sa nerada nudí a svojho podnikateľského ducha nezaprie. Okrem investovania do nehnuteľností sa venuje aj svojim kaviarňam, kozmetickému salónu, obchodu s oblečením pre deti či produktom od kozmetiky cez oblečenie až po výživové doplnky, ktoré nesú jej meno. Do úspechu s kolagénom zapojila už aj svoju dobrú priateľku, Jasminu Alagič Vrbovskú.

Keďže sa netají tým, že so synčekom jej veľmi pomáha manžel René alebo jej mama a iní, má čas aj na svoje povinnosti. Aktuálne fanúšikom na Instagrame odhalila svoje najbližšie kroky. Vyzerá to tak, že sú to naozaj veľké plány.

Zuzana Strausz Plačková
zdroj: Instagram/queen.plackova

„Chcem otvoriť dve nové kaviarne, obchod a salón,“ prezradila na Instagrame to, čo má aktuálne v pláne. Aj keď priznala, že jej to všetko dá zabrať a málo spí, jej práca ju napĺňa. Zdá sa, že v tomto smere jednoducho nemá konkurenciu a pre mnohé ženy je inšpiráciou.

Instagram/queen.plackova
zdroj: Instagram/queen.plackova

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News