Plačková porodila

Všetci sme napäto čakali na ten okamih. Najznámejšia slovenská influencerka včera porodila a dnes sa prihovorila fanúšikom na Instagrame. Toto odkazuje Zuzka Plačková. 

Včera sa to konečne udialo! Zuzka Plačková porodila svoje prvorodené dieťatko. Chlapček dostal meno Dion, čo sme vedeli už dlhšie. Dojatý René sa pri pôrode rozplakal a večer ho čakali veľkolepé oslavy, na ktorých nechýbal ani Rytmus.

Plačková a René
zdroj: Instagram/queen.plackova

Plačková prehovorila po pôrode

Zatiaľ čo René zapíjal ich novorodeniatko, kráľovná slovenského Instagramu oddychovala na Kramároch. Novopečená mamička je, samozrejme, neuveriteľne šťastná. A aj napriek popôrodným bolestiam sa na Instagrame prihovorila prvýkrát od pôrodu.

Na začiatku videa v stories na svojej sociálnej sieti poďakovala za všetky správy s blahoželaniami a pokračovala opismi jej pocitov.

„Venujem sa hlavne teraz malinkému. Je to neskutočný pocit. Nikdy v živote som nič také nádherné nezažila a idem si to užívať plnými dúškami. Tak vás pozdravujem, sme v poriadku, všetko je v poriadku. Bolesti rozchodím a mám najbližšie roky čo robiť,“ povedala nadšená mamička.

Už si možno videla prvé video potom, čo sa Zuzka a René stali rodičmi a musíš uznať, že im to spolu naozaj veľmi svedčí a radosť z nich doslova srší. Vidieť to môžeš aj na fotke, ktorú ti sem ešte na záver priložíme.

Ešte raz gratulujeme

Zuzana Plačková
zdroj: Instagram/queen.plackova

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News