Po kolaborácii s Jasminou Alagič sa kráľovná Instagramu rozhodla spojiť aj s jej manželom, Patrikom Vrbovským. Nepochybne ide o prekvapivú spoluprácu, ktorú by čakal len málokto. Zuzana Plačková sa na svojom Instagrame pochválila tým, že spolu s Rytmusom rozbehli nový biznis.

Po kolagéne, vlastnej kozmetike, oblečení a výživových produktoch na chudnutie tento raz prichádzajú na rad kvety. Zuzka s Patrikom si založili „Queen & King Flowers“, kde si budeš môcť objednať obrovské kytice kvetov. Služba je dostupná pre ľudí, ktorí bývajú v Bratislave a okolí.

zdroj: Instagram/queen.plackova, Instagram/rytmusking

Obaja sú známi tým, že kvety milujú. Kým Zuzana ich rada dostáva, Rytmus nimi rád obdarúva svoju Jasminu. Aj preto sa rozhodli, že radosť z dávania a dostávania kytíc budú šíriť ďalej.

„Luxusné kytice kvetov a ruží, ktoré môžete poznať z môjho Instagramu, odteraz viete darovať aj vy všetkým dôležitým ženám vo vašom živote vďaka Queen & King Flowers,“ odkázala Plačková svojim fanúšikom na profile.

O spolupráci sa vyjadril aj Rytmus: „Priatelia, darovať kyticu je symbolom lásky a poďakovania – práve preto vám prinášame tie najluxusnejšie ruže a kvety pre vašich milovaných značky Queen & King Flowers.“

zdroj: Instagram/queen.plackova

O spustení predaja informovala Zuzana aj vo svojich storkách. Kytice sú ideálnym darčekom na blížiaceho sa Valentína, ale môžeš nimi potešiť aj svoju maminu, babku, sestru alebo kamošku. Čo sa týka rozmerov, ide o väčšie bukréty, ktoré určite urobia radosť.

Podľa cien na ich e-shope sa kytice pohybujú približne od 149 eur až po 269 eur. Nejde teda o lacnú záležitosť.

Urobila by ti takáto kytica radosť?

Zdroj: Instagram/queen.plackova, Instagram/rytmusking

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.