Ešte pred mesiacom by som sa smiala a neverila, že takto bude vyzerať môj život o mesiac. Chaotický, bolestivý, plný lásky, sklamania, šťastia, sĺz a radosti.

Kladiem si otázku či je to len nočná mora alebo realita.

Všetky tie krásne a kúzelne chvíle. Všetky tie preplakané dni a noci. Všetko to čo sa odohralo za posledných pár týždňov.

Momentálne sa cítim ako naozajstný človek plný emócií. Napísala by som, ako niekto z inej planéty, z inej dimenzie, ale pravda je taká, že takto sa cíti skutočný človek. Človek, ktorý prechováva v sebe lásku a nenávisť, zároveň šťastie a smútok, strach a radosť. A je úplne v pohode, keď nevieš čo chceš, keď si nevieš vybrať.

zdroj: unsplash.com

Je normálne prestať chcieť to prečo by si sa bol ochotný zabiť ešte pred 2. týždňami. Všetko to je normálne, pretože si človek. Nikto by ti nemal vyčítať to čo robíš, nikomu nemusíš vysvetľovať dôvod prečo. Iba ty sám vieš, ako sa skutočne cítiš. Iba ty sám vieš čo je pre teba v živote podstatné.

Tak sa prestaň starať o to čo chcú ostatní, čo chcú aby si robil, čo chcú aby si cítil. Pretože si človek plný emócií a máš svoj vlastný rozum na to, aby si sa vedel rozhodnúť sám.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.